Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Podsumowanie programu stypendialnego

Aż 207 uczniów z Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego zostało docenionych stypendiami w ramach projektu „Zawodowcy w Łódzkiem – stypendia dla najzdolniejszych”. Dziś w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Łódzkiego podsumowana została jego pierwsza edycja dla Piotrkowa oraz powiatów Piotrkowskiego, bełchatowskiego i radomszczańskiego. Z uczniami spotkał się wicemarszałek województwa łódzkiego Zbigniew Ziemba.

Projekt stypendialny „Zawodowcy w Łódzkiem – stypendia dla najzdolniejszych” realizowany przez Województwo Łódzkie jest skierowany do uczniów szkół zawodowych z regionu, techników i szkół artystycznych. W ubiegłym roku szkolnym stypendia w wysokości 6 tys. i 10 tys. zł (dla osób z niepełnosprawnościami) otrzymało 2821 uczniów z całego regionu, z czego z Piotrkowa Trybunalskiego 184 uczniów a 23 ze szkół powiatowych.

W tym roku szykuje się druga edycja stypendiów dla „Zawodowców w Łódzkiem”. Ci, którzy mają średnią ocen co najmniej 4,5 z przedmiotów zawodowych, już dziś powinni śledzić stronę zawodowcy.lodzkie.pl, na której podawane będą szczegóły rekrutacji.

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
8 października, 2019 09:07

A na zdjęciach niemal sami członkowie PiS, chwalący się i poklepujący po plecach. Np. Zbigniew Ziemba (PiS) i świeżono mianowany dyrektor “Medyka” Górecki (również PiS, agitujący za Ziembą), do tego R. Pietras (również agitujący za Ziembą, widziany w jego tzw. klipie wyborczym). Towarzystwo wzajemnej adoracji…. Opłaca się być z PiSem, stołki do zdobycia….

Powiązane artykuły

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!