Podpalił i próbował zabić swoją partnerkę. 19-latek za kratkami

Views: 2085

Piotrkowscy policjanci zatrzymali 19-latka, który odpowie za podpalenie swojej konkubiny. Usłyszał już zarzuty usiłowania zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Opocznie sąd tymczasowo aresztował podejrzanego na 3-miesiące.

Do zdarzenia doszło 9 sierpnia 2018 roku w samo południe, w domu jednorodzinnym w gminie Aleksandrów. To właśnie tam 19-letni właściciel posesji znęcał się nad swoją 36-letnią konkubiną. Tego feralnego przedpołudnia nietrzeźwy mieszkaniec powiatu piotrkowskiego podczas awantury bił i kopał po całym ciele swoja partnerkę. Jego zachowanie było coraz drastyczniejsze. Wyciągnął za włosy swoją ofiarę na podwórko, a tam polał górna część ciała kobiety benzyną i rzucił w nią zapałką. Zastraszona kobieta nie powiadomiła organów ścigania i nie skorzystała z pomocy lekarskiej. Dopiero po dwóch tygodniach o całym zdarzeniu zostali powiadomieni stróże prawa. Ciężko ranna 36-latka początkowo wymyślała różne wersje zdarzenia. Zabezpieczone dowody, ślady i ostateczne zeznania pokrzywdzonej, a także opinia lekarza biegłego dały rzeczywisty obraz zbrodni. 22 sierpnia 2018 roku 19-letni oprawca został zatrzymany na terenie swojej posesji. Usłyszał już prokuratorskie zarzuty usiłowania zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Na wniosek Prokuratora Rejonowego w Opocznie sąd zastosował wobec podejrzanego 3-miesięczny areszt tymczasowy.

Komentarzy: 19

Twój adres nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone gwiazdką *

  1. Kasiu kierownik mieszka 2km od posesji gdzie to się wydarzyło, nie wydaje Ci się, że sąsiedzi którzy pomagali Ją gasić byli bliżej, czy nie należy ich zapytać, jak mogli przez 13 dni spokojnie spać, jak mają się ich sumienia?

  1. Pociągnąć do odpowiedzialności sąsiadów. Jak można wiedzieć i nie udzielić pomocy. Co za ludzie? Wszyscy wiedzieli, ale spali spokojnie. Teraz opowiadają po wsi ze szczegółami. Jak gnojka wsadzili za kratki, to i sąsiadom pamięć powróciła. Przywrócić karę śmierci, a nie karmić zwyrodnialca za pieniądze ciężko pracujących podatników.

 1. O sprawie dowiedziałam się z mediów, mimo, że mieszkam w tej gminie. Sąsiadom się nie dziwę, bo pewnie się bali. Chłopak nie raz nie dwa pokazywał swoje “umiejętności”. GOPS dał paczuszkę z jedzonkiem, zasiłeczek i miał w nosie. Opieka społeczna dała ciała na całej linii, można obwiniać sąsiadów, tylko ciekawe czy na ich miejscu byście się nie bali? Że jak się odezwiecie to Wam zrobi krzywdę? Są odpowiednie organy, urzędy.

  1. Opieka społeczna zawsze mało do informowania jeśli człowiekowi dzieje się krzywda lub dopdała Go bieda. Oni tylko wiedzą kto ile aut ma i kto ma dochody nielegalne. Siedżą paniusie i udają że pracują bo każda przyjęta do pracy po znajomości. Mają zero empatii dla drugiego człowieka a powinny tam pracować osoby które chcą drugiemu człowiekowi pomóc a nie czekać na wypłatę z miesiąca na miesiąc .Żenada z tym naszym GOPS-em i ich pracą. Pozdrawiam Panie z GOPS-u wraz zkierowniczka i życzę współczucia dla innego człowieka bo biedny człowiek to nie śmieć.

   1. Oj chyba zabraly ci te paniusie z Gopsu zapomoge ze jadem plujesz. Trzeba bylo sie uczyc to i ty bys tam siedziala skoro takie dobre serce masz i wspolczucie dla drugiego czlowieka. Wiekszosc ludzi bioracych zapomogi i stojacych po darmowe zarcie to lenie i patologia, ktora woli dostac za darmo niz wsiasc 4 litery w troki i ruszyc sie do roboty!

    1. Uczyć się, więcej nie da rady.😊 Nie korzystam z opieki bo się nie należy. Widzę tylko ludzi którzy potrzebują pomocy a nie dostają a za to znajomi pracownic z GOPSu zawsze chętnie przyznaną zapomogę lub żywność dla swoich.Mówisz o pracy jeśli mam współczucie dla ludzi to powinnam tam pracować a i owszem tylko najpierw muszę poszukać znajomości aby się tam dostać. Piszesz ze z pomocy korzystają większośc lenie i patologia,a więc sam przyznałeś że GOPS źle wykonuje swoją pracę. Znajomości i lizustwo. Ot cała polityka GOPSu

  2. Tak jak latwo podpalil swoja partnerke tak latwo mogl podpalic sasiada a takze Panie z Gopsu- chyba ze one sa z zelaza i sie nie pala?! A gdzie ty bylas, nie wierze ze nic nie wiedzialas skoro sie tak o nim rozpisujesz! Sama nic nie zrobilas a zrzucasz wine na sasiadow Gops! Baba 36letnia miala wlasny rozum i sama wiedziala z kim sie wiaze!!! Znalazla sobie 19latka, ktory moglby byc jej synem! Zostawila wlasne dziecko dla tego bydlaka! Sama godzila sie na ponizanie i bicie ze strony swojego kochasia- nikt sila jej tam nie trzymal! Wiec zanim zwalisz wine na wszystkich obok puknij sie w glowe, bo rozumem nie grzeszysz jak widac.

   1. Dokładnie. Patologia goni patologie. Cała rodzina złodzieje a ta się z nim kuma już nie mówię o wieku… Podobno zamknęli wszystkich i szukają teraz najmłodszego bo się gdzieś ukrywa…może u tej baby na końcu siedzi?