AleksandrówWydarzenia

Podarowali wyprawki dla uczniów

Już po raz drugi Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Aleksandrów „Jesteśmy Razem”, wręczało uczniom klas I-III wyprawki szkolne. – W ubiegłym roku nasza akacja spotkała się z bardzo dużym uznaniem ze strony mieszkańców, dlatego też w tym roku postanowiliśmy ją powtórzyć – mówi Michał Małecki, prezes stowarzyszenia.

W tym roku zostało rozdane 158 plecaków, w których znajdowały się przybory szkolne. Akcja objęła, oprócz całej gminy Aleksandrów, powiat piotrkowski, tomaszowski i opoczyński. – To bardzo miły gest ze strony stowarzyszenia i pana Małeckiego. Takie rzeczy, jak plecaki, zeszyty czy kredki u młodszych dzieci zużywają się bardzo szybko, a dzieci mają frajdę z niespodziewanego prezentu – opowiada pani Kasia. Jak mówi prezes Małecki, w kolejnych latach będą się starali kontynuować tę akcję. – Być może uda się nam pozyskać więcej środków i włączyć też do programu starsze klasy – dodaje szef stowarzyszenia.

Tagi

Powiązane artykuły

14 komentarzy

  1. Czy naprawdę stowarzyszenie myśli, że którykolwiek z rodziców czeka z przygotowaniem wyprawki dla dziecka do połowy września? Chyba każde dziecko plecak już ma, no chyba że zgodnie z trendami ma być inny na każdy dzień tygodnia? Nieprzemyślane wydanie pieniędzy, które mogły trafić tam gdzie są naprawdę potrzebne!!!

  2. Ludzie najpierw zastanówcie się nad tym co piszecie! Umiecie tylko krytykować i wyszukiwać dziury w całym! Szacunku i pokory radzę nauczyć się od dzieci…Tych, których najmniejszy prezent potrafi dać dużo radości i w przeciwieństwie do dorosłych umieją być wdzięczne.

  3. Moje dzieci dostaly plecaki i fajnie przyda sie na wycieczke czy inna okazje. Sasiadka natomiast tez kiedys dostala na urodzenie dziecka koc czy cis. I co po co koc mslemu dziecku? Wezcie przestancie glupoty pisac. Daja to sie bierze przy wyborach nokt chyba nie glosuje za plecak czy koc. Ja zaglosuje na pana Michala i nie za plecal ale fajny mily, mlody czlowiek. Pan wojt do milych nid nalezy ale to mioja opinia. Przestancie sie klocic wybory sie skoncza a wy musicie dalej zyc

      1. Nie wnikam w jakies spiski. Mowie to co mysle a nie bl wybory czy co tam kto mysli. Jeszcze sie nie znalazl takk co by wszystkim dogodzil. Ale jak mam wybrac naburmuszonego i chamskiego wojta to wole kogos nowego. Nie kazdu patrzy na paczki i darmowe jedzenie.

        1. Nie wiem skąd takie wrażenie ze wójt jest ciągle naburmuszony?? Nie jestem za nim ale trzeba przyznać że jak się wchodzi do gminy to nikogo nie pominie i z każdym się przywita i zamieni choć słowo. A Małecki lepiej wygląda bo jest porostu młodszy. Może skoro chcecie młodszego i przystojniejszego to szukajcie go na castingach w tap madl 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Sprawdź także
Close
Back to top button
Close
Close