Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Po weekendzie wraca ruch na niektóre remontowane ulice

Prace związane z modernizacją ulic Dmowskiego, Słowackiego, Belzackiej oraz Wojska Polskiego dobiegają końca. Od najbliższego poniedziałku (15.05) na tych drogach przywrócony zostanie ruch samochodowy.  Do swoich dawnych tras powrócą także kursy autobusów MZK linii: 0, 1, 7, 8 i 10.

Ulica Słowackiego, Dmowskiego, Belzacka oraz Wojska polskiego to jedne z 12 odcinków ulic modernizowanych w tym roku w ramach szerszego przedsięwzięcia, na które piotrkowski magistrat pozyskał dofinansowanie z programu „Polski Ład”. Prace na tych odcinkach ulic zmierzają ku końcowi. Od najbliższego poniedziałku (15.05) na wyremontowanych odcinkach przywrócony zostanie ruch samochodowy oraz autobusów MZK.

– W związku z zakończeniem modernizacji ul. Słowackiego i Wojska Polskiego, z dniem 15 maja 2023 r., od godz. 8.00 przywrócony zostaje przejazd autobusów MZK linii: 0, 1, 7, 8, 9 i 10 przez zmodernizowane odcinki ulic. Z kolei na ul. Dmowskiego komunikacja miejska powróci od najbliższej środy (17.05) po zakończeniu ostatnich prac wykończeniowych – informują pracownicy ZDiUM.

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!