Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Platforma Obywatelska przygotowuje się do jesiennych wyborów

– Niebawem rusza największa kampania wyborcza po 1989 roku. Idziemy po głosy Polek i Polaków. Nie możemy pozwolić, by PiS znowu wygrało wybory – mówili działacze Platformy Obywatelskiej podczas spotkania z dziennikarzami.

– Będzie to zdecydowanie inna kampania. Szykujemy kampanię obywatelską, która na pewno będzie bardzo ciekawa, bo chcemy wygrać z PiSem. Musimy dotrzeć do każdego mieszkańca, każdego obywatela. To będzie kampania „od drzwi do drzwi”. Nie tylko skupimy się na dużych miastach, ale przede wszystkim na mniejszych – mówiła Marlena Wężyk Głowacka, prawdopodobnie kandydatka do Sejmu. Chociaż tej informacji nie potwierdza, to przyznaje, że nie można zmarnować potencjału po wyborach samorządowych. – Niedawno odbyły się wybory samorządowe, kandydowałam na stanowisko prezydenta miasta, zdobyłam sporo głosów, myślę że jest potencjał i nie można go zmarnować. Jestem na to przygotowana, mam dużo siły, energii więc będę walczyła – mówiła z uśmiechem Marlena Wężyk Głowacka.

– Chcemy docierać do najmniejszych nawet miejscowości, rozmawiać z mieszkańcami regionu, prezentować nasz program i wartości. Jak wiemy, na wsi mieliśmy pewne problemy, ale wiemy że ludzie słuchają i chcą rozmawiać. Chcemy wykonać ciężka pracę w tej kampanii, po to by odnieść sukces – powiedziała Barbara Klatka, przewodnicząca PO w Tomaszowie Mazowieckim.

Działacze nie zdradzili nazwisk z list wyborczych, ale zapowiedzieli, że za 2-3 tygodnie będą one ogłoszone.

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!