KulturaPiotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Piotrkowianka w znanym telewizyjnym show!

Piotrkowianka Waleria Molenda jest uczestniczką 5. edycji „The Voice Senior” emitowanego w telewizji publicznej. Program emitowany jest w weekendy w Dwójce. Piotrkowianka wystąpiła na finał pierwszego odcinka „Przesłuchań w ciemno” i trafiła do drużyny Alicji Węgorzewskiej. – Jestem rodowitą piotrkowianką. Oglądałam wszystkie edycje programu. Od lat marzyłam żeby stanąć na tej scenie i udało się – powiedziała z uśmiechem pani Waleria.

Podczas Przesłuchań w Ciemno na scenie wystąpi ponad 40 rozśpiewanych seniorek i seniorów, którzy swoim głosem spróbują oczarować: Marylę Rodowicz, Alicję Węgorzewską, Tomasza Szczepanika oraz debiutującą w roli mentorki Halinę Frąckowiak.  

Od dziecka marzyła o karierze śpiewającej aktorki. Fascynowała się Edith Piaf i zachwycała tym, że – podobnie jak francuska wokalistka – też ma tylko 142 cm wzrostu, ale za to potężny głos.

Niestety rodzice straszyli ją, że samym talentem nie zarobi na chleb i marzenia o wielkiej karierze spełzły na niczym. Bardzo wcześnie i – niestety – nieszczęśliwie wyszła za mąż. Jej mąż był szalenie zazdrosny i zabraniał jej śpiewać – nawet w kościele.

W wieku 70 lat Waleria postanowiła o siebie zawalczyć – wystąpiła o rozwód. Zaciągnęła się do chóru w domu kultury, zaczęła śpiewać w kościele. Upiera się, że za swoje występy nigdy nie bierze pieniędzy – twierdzi bowiem, że talent dostała za darmo więc i za darmo się nim dzieli. Dziś, dalej walczy o swoje marzenia i dlatego właśnie chce stanąć na scenie „The Voice Senior”.

czytamy na stronie internetowej TVP

Piątą edycję „The Voice Senior” oglądać można w każdą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2.

Kliknij w zdjęcie poniżej i zobacz występ pani Walerii

5 2 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!