Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Piotr Gajda przeszedł operację. Szpital wydał oświadczenie na temat stanu zdrowia radnego

Radny Piotr Gajda po wypadku jakiego doznał w środę, przeszedł operację i czuje się dobrze. Prawdopodobnie za kilka dni opuści szpital.

Przypomnijmy, że radny Gajda, podczas wykonywania swoich obowiązków służbowych jako pracownik Muzeum, na cmentarzu prawosławnym w Piotrkowie uległ poważnemu wypadkowi. Z naszych informacji wynika, że radny upadł na metalowy krzyż i przebił jamę brzuszną.

Do wypadku doszło w środę (24.11) wczesnym popołudniem. Z naszych informacji wynika, że radny przewrócił się na metalowy krzyż i przebił jamę brzuszną. Rana była rozległa i doszło do wytrzewienia. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe jednak ze względu na to, że nie było żadnej wolnej karetki, na miejsce przyjechała straż pożarna z Piotrkowa.

Strażacy zabezpieczyli ranę radnego i eskortowali poszkodowanego do szpitala. Piotr Gajda trafił na szpitalny oddział ratunkowy, a stamtąd na blok operacyjny.

W czwartek SSW im Kopernika wydał oświadczenie o stanie zdrowia radnego Piotra Gajdy.

– Pacjent został przyjęty w dniu 24 listopada o godzinie 12:55 z powodu urazu powłok jamy brzusznej oraz urazu podudzia. W warunkach Bloku Operacyjnego przeprowadzono rewizję ran i zaopatrzono je chirurgicznie. Nie stwierdzono uszkodzenia narządów wewnętrznych. Stan pacjenta na dzień 25 listopada jest dobry

mówi w rozmowie z portalem Aneta Grab, rzeczniczka Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Kopernika w Piotrkowie
0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!