Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Piknik o bezpieczeństwie na rozpoczęcie lata

W czwartek (20.06) na miejskim kąpielisku „Słoneczko” zorganizowano piknik pod nazwą „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”. Celem wydarzenia była promocja bezpiecznych zachowań nad wodą przed nadchodzącym sezonem wakacyjnym.

Licznie zgromadzeni młodzi piotrkowianie chętnie wzięli udział w pikniku  zorganizowanym  na  „Słoneczku”. W ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” młodzież mogła uczestniczyć w ciekawych pokazach ratownictwa, nauczyć się, jak poprawnie udzielać pierwszej pomocy, skorzystać z symulatora dachowania, oznakować swoje rowery, a także cieszyć się zabawą na świeżym powietrzu.

Mam nadzieję, że te wakacje będą dla Państwa bardzo miłe oraz wesołe, ale przede wszystkim bezpieczne. Z tej okazji przygotowaliśmy krótki piknik, podczas którego służby, z którymi mamy przyjemność i obowiązek współpracować pokażą i poświęcą chwile każdemu, kto będzie chciał się czegoś dowiedzieć – mówił na rozpoczęciu pikniku prezydent Juliusz Wiernicki.

Wakacje to oprócz przyjemności, to również bezpieczeństwo. Dzisiaj będziemy mogli przekazać młodzieży taki „pakiet” pozytywnych informacji jak cieszyć się wakacjami, ale przede wszystkim jak przez te wakacje bezpiecznie przejść i uświadamiać też swoich kolegów jak zachowywać się w wodzie, przy wodzie oraz wszystkich miejscach – dodał Komendant Miejski Policji w Piotrkowie Trybunalskim mł. insp. Radosław Malanowski.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!