Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Pijany wandal uszkadzał lusterka samochodowe

Piotrkowscy policjanci zatrzymali 20-latka, który uszkodził 3 pojazdy oraz drzwi do lokalu. Mężczyzna miał w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu. Usłyszał już zarzuty uszkodzenia mienia. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

21 grudnia 2021 roku przed godziną 1:00 dyżurny piotrkowskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że w centrum miasta mężczyzna demoluje zaparkowane pojazdy. – Policjanci szybko dotarli do 20-latka, który zdążył już wrócić do swojego mieszkania. Okazało się, że wzburzony piotrkowianin podczas powrotu z imprezy najpierw swoje emocje rozładował na drzwiach jednej z firm przy ulicy Sienkiewicza. Następnie idąc w kierunku ulicy Wojska Polskiego, 20-latek uszkadzał zaparkowane samochody. Swoją złość młody piotrkowianin najpierw wyładował na passacie, uszkadzając lusterko pasażera, później uszkodził lusterku punto oraz opla zaparkowanych na ulicy Wojska Polskiego. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że wandal ma blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. – informuje st. asp. Izabela Gajewska z KMP w Piotrkowie.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Usłyszał już zarzuty uszkodzenia mienia. Przestępstwa te zagrożone są karą do 5 lat pozbawienia wolności.

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!