Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Pijana para pobiła i okradła mieszkańca Piotrkowa, a łup ukryli pod boazerią

Piotrkowscy policjanci zatrzymali 36-latkę oraz 39-latka, którzy najpierw pobili, a następnie ukradli laptopa oraz pieniądze należące do 45-letniego piotrkowianina. Sprawcy zostali zatrzymani i trafili do policyjnej celi. 39-latek najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. Wkrótce za swoje czyny odpowiedzą przed sądem. Przestępstwo rozboju zagrożone jest karą do 12 lat pozbawienia wolności.

1 listopada 2021 roku około godziny 1:00 dyżurny piotrkowskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że w jednym z mieszkań na osiedlu Łódzka doszło do pobicia mężczyzny.

Policjanci będący na miejscu ustalili przebieg zdarzenia. Jak się okazało do mieszkania 45-latka przyszła była partnerka wraz z obecnym partnerem. Miało być to spotkanie towarzyskie. W pewnym momencie doszło do utarczek słownych, a po krótkiej chwili 39-latek zaczął bić gospodarza. 45-latek z obrażeniami schował się do łazienki, a w tym czasie „goście” ukradli  laptopa oraz  ponad 3000 złotych. Pokrzywdzony od razu po zdarzeniu zadzwonił na numer alarmowy. Kryminalni już po krótkiej chwili ustalili miejsce zamieszkania sprawców. Mieszkańcy Piotrkowa skradziony laptop ukryli pod boazerią w toalecie. Policjanci odzyskali też skradzione pieniądze.

informuje st. asp. Izabela Gajewska z KMP w Piotrkowie.

Sprawcy rozboju zostali zatrzymani i trafili do policyjnej celi. Usłyszeli już zarzuty. Wobec 39-latka, na wniosek prokuratora sąd zastosował 2-miesięczny areszt. Przestępstwo rozboju zagrożone jest karą do 12 lat pozbawienia wolności.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!