GminyGrabicakoronawirusUncategorizedWażne wiadomościWydarzenia

Pierwsi seniorzy z gminy Grabica zaszczepieni

W ramach Narodowego Programu Szczepień przeciw Covid-19, rozpoczął się proces szczepień dla zarejestrowanych seniorów z Gminy Grabica.

Szczepienia poprzedzone były etapem rejestracji osób zainteresowanych, który w pierwszej kolejności obejmuje osoby od 80 roku życia, kolejną grupą przewidzianą do zaszczepienia są osoby od 70 roku życia.
Na terenie Gminy Grabica funkcjonują 2 punkty szczepień: w Gminnym Ośrodku Zdrowia w Grabicy (Grabica 55 piętro I) oraz NZOZ FAMILIA (Grabica 55 piętro II).

Dla osób, które mają trudności z dotarciem do punktu szczepień Gmina zorganizuje specjalny transport, który jest przeznaczony dla osób: posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N oraz mających obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do najbliższego miejsca zamieszkania punktu szczepień.


Zachęcamy zatem mieszkańców Gminy Grabica do zapoznania się z informacjami dotyczącymi szczepionki przeciw COVID-19 zamieszczonych na stronach Ministerstwa Zdrowia: www.gov.pl/web/szczepimysie

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!