Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Pani od fizyki chce wygrać z nowotworem

Magdalena Malinowska, pani od fizyki z III Liceum w Piotrkowie. Ma 39 lat, jest pełną energii i miłości mamą trójki wspaniałych dzieciaków. Jej największą pasją jest praca z młodzieżą. Od dwóch lat walczy z rakiem. Pomocą będzie terapia która kosztuje 30 tysięcy złotych.

Ta niezwykle pogodna kobieta uczy fizyki w III LO. To trudny przedmiot, którego wiele osób nie rozumie i nie lubi. – Wielką zaletą mojej żony jest to, że potrafi dotrzeć do uczniów, wytłumaczyć skomplikowane zagadnienia, a nawet zainteresować młodych „niewdzięcznym” przedmiotem, który wykłada i zachęcić do nauki najbardziej opornych. Dla niej wakacje mogłyby trwać maksymalnie miesiąc. W pracy daje z siebie 110%. Szkoła to po prostu jej drugi dom – mówi Dominik Malinowski, mąż Magdaleny i dodaje: – Od ponad dwóch lat Magda walczy z nowotworem jelita grubego z przerzutami do płuc i nadnercza. Ma już za sobą jedną operację oraz dwie linie chemioterapii. Na nich zakończył się refundowany etap leczenia, nie przyniosły też na dłuższą metę pozytywnych rezultatów. Teraz lekarze mogą zaproponować nam jedynie mało skuteczną farmakoterapię tanimi środkami. Magda się jednak nie poddaje. Wróciła do ukochanej pracy. Jest waleczna, dzielna i wytrwała. Ze wszystkich sił pragnę zwiększyć jej szanse na powrót do zdrowia. Zwracam się więc do Was z prośbą o pomoc w zebraniu funduszy na dalsze leczenie mojej żony – mówi.

Magdalena Malinowska potrzebuje 30 000 zł. Te pieniądze to dla niej 3-miesięczna terapia preparatem Lonsurf. Jest nadzieja, że ten lek, pozytywnie zaopiniowany do terapii opornego na leczenie, przerzutowego raka jelita grubego, zatrzyma postęp choroby.

– Proszę, wesprzyjcie Magdę w walce z nowotworem. Dziękuję za każdą pomoc – mówi Dominik, mąż Magdy.

Zbiórka pieniędzy ogłoszona jest na stronie internetowej – KLIKNIJ TUTAJ.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!