Artykuły SponsorowaneGminyWażne wiadomościWolbórzWydarzenia

Otwarcie toru do minigolfa w Stadzie Ogierów w Bogusławicach

Stado Ogierów w Bogusławicach to urokliwe miejsce łączące tradycję z nowoczesnością założone zostało w 1921r. na terenie majątku biskupów kujawskich. Ponad sto lat historii i tradycji przeplata się z nowoczesną infrastrukturą tworząc niepowtarzalny klimat. 

Swoją popularność Stado Ogierów w Bogusławicach zawdzięcza organizowanym wspólnie z Stowarzyszeniem Jeździeckim Napoleońska Zagroda zawodom jeździeckim o międzynarodowym i krajowym zasięgu, w ramach których zebrana publiczność może podziwiać popisy jeździeckie i zaprzęgowe.

Stado Ogierów w Bogusławicach to połączenie bogatej tradycji ze współczesnością. W ponad stuletnim pałacu znajdują się dwie klimatyzowane nowoczesne sale bankietowe oraz restauracja w których organizowane są wesela, imprezy firmowe i okolicznościowe. Do dyspozycji gości jest 25 pokoi hotelowych w tym 14 o podwyższonym standardzie. Wokół Pałacu znajduje się zabytkowy park, który niewątpliwie dodaje niepowtarzalnego klimatu organizowanym imprezom.

W parku znajduje się piękna fontanna oraz biała klimatyczna altana, która może być wykorzystana do organizowania spotkań lub rozmów przy kawie z zaproszonymi gośćmi.

Pałac Stada Ogierów w Bogusławicach oferuje wyjątkowy wystrój i niepowtarzalną atmosferę oraz obsługę na najwyższym poziomie.

Niewątpliwą atrakcją jest możliwość wynajęcia bryczki na przejażdżki, zwiedzanie stadniny z przewodnikiem, jazda konna a dla najmłodszych oprowadzanie na kucyku. Ponadto na co dzień na terenie Stada Ogierów dostępna jest kryta ujeżdżalnia, która umożliwia jazdy konne również w miesiącach zimowych i przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych.

Stado Ogierów w Bogusławicach położone na 17 hektarach obszaru pałacowo – parkowego idealnie nadaje się do organizacji imprez plenerowych, rekreacji dla całych rodzin oraz posiada liczne walory turystyczne oraz bogate zaplecze gastronomiczne i hotelarskie.

Idąc na przeciw nowym trendom oraz nieustannie podnosząc poziom i atrakcyjność usług już 3 maja Stado Ogierów w Bogusławicach zaprasza na otwarcie profesjonalnego pola da Minigolfa. Szczegółowe informacje na stronie www.stadoboguslawice.com.pl

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!