koronawirusPiotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Oświadczenie starosty w sprawie koronawirusa – WIDEO

Starosta Piotr Wojtysiak wydał oświadczenie w sprawie pandemii koronawirusa. Nagranie ukazało się na oficjalnym profilu Powiatu Piotrkowskiego na facebooku.

Drodzy Mieszkańcy, dzięki Waszej postawie i stosowaniu się do apelu #ZostanWdomu, mogę dziś przekazać tą dobrą informację, że na terenie Powiatu Piotrkowskiego nie wykryto zakażenia koronawirusem. Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna, którzy się do tego przyczyniają: służbom medycznym, sanitarnym i mundurowym, powiatowym i gminnym zespołom zarządzania kryzysowego oraz tym, którzy w jakikolwiek sposób wspierają najsłabszych – osoby starsze i samotne, chroniąc ich przed śmiertelnym zagrożeniem.

Ważne jednak jest, abyście Państwo nadal wykazywali swoją wytrwałość i stosowali się do wszystkich zaleceń. Tylko odpowiedzialne zachowanie może uchronić Nas i Naszych bliskich przed zachorowaniem na COVID-19. Zapewniam, że wszelkie informacje o sytuacji w naszym powiecie będziemy przekazywać na bieżąco.

Pamiętajcie, że to od Nas – Mieszkańców Powiatu – zależy Nasze Zdrowie.

Piotr Wojtysiak, Starosta Powiatu Piotrkowskiego
Komunikat Starosty Piotrkowskiego 19.03.2020 #koronawirus

Komunikat Starosty Piotrkowskiego #koronawirus 19.03.2020„Powiat Piotrkowski nadal wolny od koronawirusa”Drodzy Mieszkańcy, dzięki Waszej postawie i stosowaniu się do apelu #ZostanWdomu, mogę dziś przekazać tę dobrą informację, że na terenie Powiatu Piotrkowskiego nie wykryto zakażenia koronawirusem. Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna, którzy się do tego przyczyniają: służbom medycznym, sanitarnym i mundurowym, powiatowym i gminnym zespołom zarządzania kryzysowego oraz tym, którzy w jakikolwiek sposób wspierają najsłabszych – osoby starsze i samotne, chroniąc ich przed śmiertelnym zagrożeniem. Ważne jednak jest, abyście Państwo nadal wykazywali swoją wytrwałość i stosowali się do wszystkich zaleceń. Tylko odpowiedzialne zachowanie może uchronić Nas i Naszych bliskich przed zachorowaniem na COVID-19. Zapewniam, że wszelkie informacje o sytuacji w naszym powiecie będziemy przekazywać na bieżąco. Pamiętajcie, że to od Nas – Mieszkańców Powiatu – zależy Nasze Zdrowie.

Opublikowany przez Powiat Piotrkowski – Starostwo Powiatowe Czwartek, 19 marca 2020

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!