GminySulejówWażne wiadomościWydarzenia

„Ostro do przodu” czyli burmistrz Wojciech Ostrowski w walce o reelekcję

Wojciech Ostrowski zapowiedział walkę o ponowny wybór na stanowisko burmistrza miasta i gminy Sulejów. Kandydat spotkał się z dziennikarzami pomiędzy Kłudzicami a Łęcznem, na drodze która nim powstała, została okrzyknięta „małą obwodnicą Sulejowa”.

Wojciech Ostrowski podczas konferencji zaprezentował swoich kandydatów na radnych, ale przedstawił także główne założenia swojego programu wyborczego. – Na czym nam będzie najbardziej zależało? Oczywiście na środowisku naturalnym, na rozwoju turystyki, ale również na nowych inwestycjach. Dzięki temu, że jesteśmy przy największej inwestycji drogowej ostatnich lat, czyli drodze łączącej Łęczno i Kłudzice, a dodatkowo mam tą wspaniałą drużynę, zrobię z nimi naprawdę więcej. Co ja mogę więcej powiedzieć? Przecież mieszkańcy widzą co zrobiliśmy. Mieszkańcy widzą, jakie inwestycje zrealizowane były na terenie gminy. To dzięki temu zespołowi, przy udziale kilku młodych, nowych radnych, zrobimy jeszcze więcej. Będziemy to kontynuowali – mówił burmistrz Wojciech Ostrowski.

– Co zrobimy? Przede wszystkim zainwestujemy w OZE, czyli w systemy fotowoltaiczne. Ponadto spory nacisk położymy na ekologię. Chcę, by na terenie naszej gminy powstawały eko-szamba. Rozszerzymy infrastrukturę drogową. Jednak nie będziemy obiecywali, że zrobimy wszystkie drogi, bo my je naprawdę robiliśmy i będziemy dalej robili. My nie musimy obiecać, my nie musimy mówić, bo po prostu to robiliśmy i dalej będziemy robić – mówił. – Za to wszystko mogę tylko podziękować mojemu zespołowi za te 5 lat, życzyć nam wszystkim, by następne 5 lat jeszcze będą bardziej intensywne. Mogę obiecać mieszkańcom, że będziemy dalej ciężko na rzecz gminy pracowali. Mówię to w imieniu swoim, w imieniu mojego zastępcy, a przede wszystkim w imieniu kandydatów na radnych, bo bez nich nie zrobimy nic! – dodał burmistrz Ostrowski.

Okręg 1 Ryszard Rusiecki
Okręg 2 Małgorzata Domosławska
Okręg 3 Tomasz Kowalski
Okręg 4 Jarosław Sarlej
Okręg 5 Marcin Gadomski
Okręg 7 Natalia Stojek
Okręg 8 Rafał Fogiel
Okręg 9 Paweł Adamus
Okręg 10 Jan Ratajczyk
Okręg 11 Mariusz Krupa
Okręg 12 Halina Wachowska
Okręg 13 Mirosław Włóka
Okręg 14 Emil Rutowicz
Okręg 15 Jacek Ciapała

 

1 2 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek
Tomek
8 marca, 2024 06:12

Nie ma jak konferencja leśnych ludków. Tylko gdzie kontakt z potencjalnymi wyborcami 🤣🤣🤣

Polecamy

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!