Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Ostatnie przygotowania do finału WOŚP w sztabie #4615

Wielkimi krokami zbliża się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Piotrkowie tradycyjnie działać będą dwa sztaby. Jeden (#3657) swoją scenę ustawi w Językowej Szkole Podstawowej im. Agnieszki Holland, z kolei drugi (#4615) w galerii handlowej Focus Mall. Sprawdziliśmy dziś jak idą przygotowania do finału na scenie Focusa.

W sztabie który działać będzie w galerii Focus, pracuje kilkudziesięciu wolontariuszy. Trwają ostatnie przygotowania do finału. Dopinany jest scenariusz występów.

– Grać będzie z nami 75 wolontariuszy. Do tego w niektórych sklepach i punktach usługowych stoją nasze puszki stacjonarne. To w sumie dodatkowych 40 miejsc gdzie będzie można wrzucać pieniądze – mówi w rozmowie z nami Małgorzata Pingot, szefowa sztabu #4615. – Na naszej scenie, występy rozpoczną się już o godzinie 10:00. Zobaczymy między innymi piotrkowskie przedszkolaki, fantastyczne zespoły ludowe: Piliczanie i Grabiczanie, dzieciaki z Piotrkowskiej Fabryki Talentów, podopiecznych szkoły tańca Zbigniewa Bujakowskiego, natomiast gwiazdą wieczoru będzie zespół Bielas i Marynarze Łodzi. Ponadto zapraszamy na licytacje które w Focusie odbywać się będą już od 10. Mamy mnóstwo fantastycznych gadżetów WOŚP, vouchery do piotrkowskich sklepów, lokali i punktów usługowych, książki, plecaki, ale przede wszystkim obrazy piotrkowskich artystów – mówi Małgorzata Pingot.

W tym roku do wylicytowania są dwa obrazy Juliusza Marwega, kilka prac Stanisława Piotra Gajdy, obraz Bronisława Brylskiego i Henryka Trojana. Ponadto zakupić będzie można obraz przygotowany przez piotrkowska Haftinę.

Ponadto przed galerią handlową ustawiona będzie strefa grillowa, a także kucyk, na którym będą mogły jeździć dzieci. Będą także motocykliści z grupy Balck Hole.

4 4 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!