GorzkowiceRozprzaSulejówWydarzenia

Organizacja ruchu w okolicach cmentarzy w Piotrkowie i regionie

Już od czwartku (31.10) zmienia się organizacja ruchu wokół piotrkowskich nekropolii. Jedne ulice będą wyłączone z ruchu kołowego, inne staną się jednokierunkowe – sprawdź szczegóły:

Piotrków Trybunalski:

Dla ruchu samochodowego zamknięte zostaną ulice:

  • Cmentarna,
  • Partyzantów (od ul. Lelewela do ul. Spacerowej).

Ulicami jednokierunkowymi będą:

  • Spacerowa (na odcinku od ul. Partyzantów do ul. Rolniczej),
  • Lelewela (od ul. Partyzantów do ul. Białej).
    Obowiązywać będzie także zakaz zatrzymywania się po południowej stronie ulicy Rolniczej.

W tym roku do ul. Spacerowej będzie dojeżdżał autobus MZK. „Emzetka” będzie zostawiać pasażerów w okolicach cmentarzy i zawracać na rondzie przy skrzyżowaniu ulic Spacerowej i Partyzantów. W związku z tym na ul. Spacerowej od ul. Jerozolimskiej do ul. Partyzantów będzie obowiązywał bezwzględny zakaz parkowania.

Komunikacja miejska:
Miejski Zakład Komunikacyjny w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że autobusy komunikacji miejskiej w dniach: 1 i 3 listopada 2019 r. autobusy kursują jak w niedzielę a 2 listopada 2019 r. kursują jak w soboty,

Dodatkowo od 31.10 do 3.11.2019r. linie nr: 0, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 w godzinach 8:00 – 18:00, kursami w kierunku Dworca PKS podjeżdżać będą na przystanek Wojska Polskiego – Cmentarna.
W dniach od 31.10 od godz. 12:00 do 3.11.2019 r. do godz. 18:00 trasa linii 0 zostanie skrócona do ronda przy zbiegu ulic Spacerowej i Partyzantów.

Sulejów:

Dojazd do cmentarza będzie możliwy tylko ulicą Cmentarną (kolor zielony), natomiast wyjazd odbywać się będzie ulicami: Południową, Polną, Szkolną i Milejowską (kolor czerwony).

Rozprza:

Wjazd możliwy będzie od drogi krajowej nr 91, następnie w kierunku Nowej Wsi do cmentarza. Ruch jednokierunkowy obowiązywać będzie na odcinku od początku drogi w stronę Nowej Wsi do skrzyżowania z drogą gruntową.

Milejów:

Ruch odbywać się będzie w jednym kierunku od drogi DK91 do Milejowie, a następnie w stronę Janówki i z powrotem na DK91.

Gorzkowice:

Wójt Gminy Gorzkowice informuje o zmianie organizacji ruchu w dniu 1 listopada na ulicy Cmentarnej i Mieszka I w Gorzkowicach. Ponadto w okolicach ulic: Królowej Jadwigi i Zygmunta Starego przygotowane zostały miejsca parkingowe.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!