Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Od czwartku częściowo zamknięta będzie ulica Żwirki

W związku z rozpoczynającą się modernizacją kanalizacji sanitarnej w ul. Franciszka Żwirki, w czwartek (20.06) od wczesnych godzin rannych na czas trwania robót, droga na odcinku od numeru 13 do 23 zostanie wyłączona z ruchu. By ominąć to miejsce, najlepiej będzie pojechać ulicą Parafialną i Gospodarczą.

W związku z rozpoczynającą się modernizacją kanalizacji sanitarnej w ul. Franciszka Żwirki w czwartek (20.06) od wczesnych godzin rannych na okres trwania robót droga na odcinku od numeru 13 do 23 zostanie wyłączona z ruchu.

– Zakres robót na ul. Franciszka Żwirki obejmuje rozbudowę sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej umieszczonej w osi jezdni wraz z przyłączami do granicy działek oraz odtworzenie nawierzchni na terenie objętym przebudową – informują pracownicy Biura Rozwoju Miasta i Inwestycji i dodają że na terenie objętym pracami możliwy będzie wyłącznie dojazd mieszkańców do posesji zlokalizowanych na przebudowywanym odcinku.

– Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności oraz by nie jeździć „na pamięć” i zwracanie uwagi na tymczasowe oznakowanie – mówią drogowcy.

Foto: Google
0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!