Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Nowy dyrektor szpitala przy Roosevelta

W miniony poniedziałek obowiązki dyrektora Powiatowego Centrum Matki i Dziecka, Zarząd Powiatu powierzył prof. Dariuszowi Samulakowi, wybitnemu specjaliście z zakresu ginekologii onkologicznej. We wtorek profesor Samulak spotkał się z załogą szpitala.

Nowego pełniącego obowiązki dyrektora pracownikom szpitala przedstawił starosta Piotr Wojtysiak. – Zgodnie z decyzją która podjął Zarząd Powiatu przyjmując rezygnację pani Elizy Bartkowskiej, mam zaszczyt przedstawić profesora Dariusza Samulaka który od dzisiaj kieruje Powiatowym Centrum Matki i Dziecka. Panie profesorze, zna pan tę placówkę wierzę że ta praca przyniesie panu wiele satysfakcji, ale przede wszystkim pozwoli poczuć się bezpiecznie wszystkim mieszkankom ziemi piotrkowskiej, które korzystały z PCMD – zwrócił się starosta do nowego dyrektora.

– Chciałbym zapewnić pana starostę i przede wszystkim kobiety z powiatu piotrkowskiego i obiecać, że dołożę wszelkich starań, żeby każda pacjentka była traktowana przez lekarzy jak najbliższa rodzina, bo wtedy jakość świadczonych usług, będzie najwyższa – powiedział prof. Dariusz Samulak.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Arkadiusz
Arkadiusz
2 października, 2019 07:47

Nareszcie odpowiedni człowiek.

Polecamy

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!