GrabicaWydarzenia

Nowe boisko w Kamocinie

Sołectwo Kamocin, dzięki środkom wyodrębnionym z budżetu Gminy Grabica w ramach funduszu sołeckiego oraz przy udziale dotacji z budżetu Województwa Łódzkiego zakończyło realizację projektu związanego z budową i urządzeniem boiska sportowego zlokalizowanego na terenie sąsiadującym z budynkiem po byłej Szkole Podstawowej.

W ramach projektu wykonano boisko wraz z niezbędną podbudową oraz odpowiednim wyposażeniem sportowym (zestawy do koszykówki, siatkówki, akcesoria sportowe, bramki piłkarskie wraz z osprzętem czy ławki dla zawodników). Koszt realizacji całości przedsięwzięcia wyniósł 32 548 zł. Urząd Marszałkowski przekazał na cen cel dotację w wysokości 5 000 zł.

– Wyróżniającą cechą tego zadania jest ogromny wkład i zaangażowanie społeczności Kamocina, którzy poświęcili swój czas i przyczynili się do realizacji tego projektu, zagospodarowując i porządkując teren pod boisko. Mamy nadzieję, że powstała infrastruktura przyczyni się do stworzenia warunków umożliwiających spędzanie czasu wolnego mieszkańców, aktywizację i integrację społeczności lokalnej oraz znakomicie spełni warunki do uprawiania sportu – powiedział Krzysztof Kuliński wójt gminy Grabica.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!