Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Przez las pomaszerują z kijkami. Zapisy do wtorku

W przyszły piątek, 15 grudnia, entuzjaści pieszych wędrówek będą mieli okazję do spędzenia aktywnie czasu podczas wyjątkowego Nocnego Rajdu Nordic Walking w ramach kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł”. Zapraszamy do zapisów.

Trasa o długości 8 kilometrów rozpocznie się na parkingu przy ul. Sasanek – Wierzeje i poprowadzi uczestników przez Koło i Przygłów, gdzie następnie autokar zabierze wszystkich do malowniczej Osady Leśnej w Kole. Na miejscu na uczestników będzie czekał poczęstunek oraz sportowo-rekreacyjne konkursy, które dodadzą dodatkowej energii do  panującej już świątecznej atmosfery.

 – Nordic Walking to nie tylko zdrowy styl życia, ale również doskonała okazja do integracji z innymi pasjonatami aktywności fizycznej. Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które połączy ruch, przyjemność i ducha świątecznej atmosfery! – zachęca dyrektor OSiR, Leszek Hainzel.

Zgłoszenia należy składać osobiście w Centrum Rekreacyjnym przy ul. Belzackiej 108/110,  pok. 29. Zapisy będą przyjmowane do 12 grudnia (wtorek). Dzieci i młodzież do lat 18 biorą udział pod opieką rodziców, opiekunów prawnych, bądź opiekunów grup. Więcej informacji na plakacie poniżej oraz na stronie www.osirpiotrkow.pl

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!