Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Nieoficjalnie: Dariusz Rogut rektorem Akademii Piotrkowskiej

Dariusz Rogut pełnił do wczoraj (15.05) funkcję dyrektora łódzkiego oddziału Instytutu Pamięci Narodowej, jednak jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, ma teraz objąć stanowisko rektora Akademii Piotrkowskiej.

W nieoficjalnej rozmowie z przedstawicielem Ministerstwa Edukacji i Nauki dowiedzieliśmy się, że Dariusz Rogut pełnić będzie funkcją rektora Akademii Piotrkowskiej. – Z tego co wiem to takie decyzje już zapadły, ale minister jeszcze tego nie ogłosił – mówi nasz rozmówca.

Zgodnie z ustawą pierwszego rektora wybiera szef resortu edukacji. O swoim odejściu z Instytutu Pamięci Narodowej Dariusz Rogut poinformował w poniedziałek w mediach społecznościowych, żegnając się ze współpracownikami, dziękując za ostatnich 6 lat wspólnej pracy.

– Dzisiaj minął mój ostatni dzień pracy na stanowisku dyrektora Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Łodzi. Dziękuję wszystkim osobom, z którymi miałem przyjemność i zaszczyt współpracować przez ostatnie 6 lat. Przede mną nowe wyzwania…trzymajcie kciuki.

Przypomnijmy, że formalnie Akademia Piotrkowska rozpoczyna działalność 1 czerwca, czyli za dwa tygodnie.

Zobacz także:

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!