Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Nieletni kradli torebki metodą „na wyrwę”

Przed sądem stanie dwóch nieletnich mieszkańców Piotrkowa, którzy kilka dni temu dokonali kradzieży toreb na tzw. „wyrwę”. Młodzi rabusie w odstępie zaledwie kilku minut, wyrwali dwóm kobietom torebki. Policjanci na szczęście dość szybko ustaliła sprawców i zatrzymała ich.

Do tych zdarzeń doszło w połowie czerwca w centrum miasta. – Dyżurny przyjął zgłoszenia o dokonaniu dwóch kradzieży damskich torebek. Do zdarzeń tych doszło 11 czerwca 2024 roku o 6:55 oraz między 7:00 a 7:10. Miały one miejsce na skrzyżowaniu ulicy M. Kobyłeckiego z ulicą Belzacką oraz przy ulicy Al. gen. Sikorskiego. Policjanci szybko zajęli się tą sprawą, przeprowadzili wszystkie możliwe działania umożliwiające odnalezienie sprawców. Już krótko po zdarzeniu policjanci ustalili i zatrzymali sprawców kradzieży. Jak się okazało czynu tego dopuściło się dwóch nieletnich – informuje asp. sztab. Izabela Gajewska z KMP w Piotrkowie.

Obaj usłyszeli już zarzuty, a sprawa została skierowana do Sądu Rodzinnego i Nieletnich w celu przeprowadzenia dalszych czynności.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!