Piotrków TrybunalskiSportWażne wiadomościWydarzenia

Nie żyje Krzysztof Łęski, wspaniały nauczyciel i kolega

Niespodziewanie w wieku 44 lat zmarł Krzysztof Łęski, wspaniały nauczyciel, sportowiec, kolega i brat. Znajomi i rodzina Krzyśka, cały czas nie mogą uwierzyć w to co się stało. – Kochał ludzi, był gotów wszystko rzucić, żeby pomagać – mówią członkowie jego rodziny.

Krzysztof zmarł 18 czerwca. Środowisko sportowe a także znajomi i rodzina nie mogą otrząsnąć się po stracie. – Żegnaj Braciszku… Byłeś Aniołem i będziesz nim zawsze – napisała w mediach społecznościowych jego siostra Ewa. – Krzysiu!! Będzie nam Ciebie bardzo brakowało. Wspomnienia o Tobie pozostaną w naszych sercach na zawsze. Łączymy się w bólu z rodziną i składamy wyrazy głębokiego współczucia – czytamy z kolei na profilu szkoły TEB. Krzysztofa żegna także społeczność SP10. – Nagle, zbyt wcześnie, niespodziewanie odszedł nasz Przyjaciel, Kolega, wieloletni Nauczyciel i Wychowawca Gimnazjum nr 4 oraz Szkoły Podstawowej nr 10. (…) Odszedł Nasz pogodny, dowcipny, rozgadany, serdeczny Krzysiek.… – czytamy.

Pojawił się pomysł, by zamiast kwiatów, przynieść na pogrzeb piłki do jego ukochanej koszykówki. Zostaną one przekazane do II Liceum Ogólnokształcącego i Domu Dziecka, a także (jeśli będzie ich na tyle dużo) do innych piotrkowskich szkół.

Pożegnanie Krzysztofa Łęskiego odbędzie się w najbliższy piątek (23.06) o godzinie 10:30 w kaplicy cmentarnej w Piotrkowie Trybunalskim.

4.7 6 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!