Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

„Nasz pracownik zawdzięcza im życie…” List gratulacyjny dla piotrkowskich strażaków

Dwaj piotrkowscy strażacy uratowali życie mężczyzny, który nagle stracił przytomność. Funkcjonariusze bez wahania rozpoczęli resuscytację, dzięki temu mężczyzna żyje! Na ręce Komendanta Miejskiego PSP wpłynął list gratulacyjny, w sprawie postawy strażaków.

Do zdarzenia doszło pod koniec listopada zeszłego roku, w jednej z warszawskich galerii handlowych. Pracownik obsługi technicznej, nagle stracił przytomność. Z pomocą przyszli przebywający akurat na zakupach dwaj piotrkowscy strażacy. Rozpoczęli reanimację, dzięki której mężczyzna żyje, i ma się dziś całkiem dobrze. W tej sprawie, Komendant Miejski PSP, otrzymał list gratulacyjny, w którym czytamy:

Uprzejmie informujemy, że na terenie zarządzanego przez naszą firmę Centrum Handlowego Galeria Bemowo, Strażacy Państwowej Straży Pożarnej, panowie Adam Sosnowski oraz Kamil Włuka, pełniący na co dzień służbę w kierowanej przez Pana Komendzie, w dniu 24 listopada w Warszawie, uratowali życie naszego pracownika. Podjęli skuteczną i profesjonalną akcję reanimacyjną, po tym jak z przyczyn naturalnych, nasz technik stracił przytomność oraz nastąpiło zatrzymanie pracy serca.

W pierwszej fazie była to reanimacja bez przyrządowa, następnie z wykorzystaniem znajdującego się na wyposażeniu centrum handlowego defibrylatora oraz butli tlenowej. Poszkodowany jest w stanie stabilnym, czuje się dobrze, przebywa obecnie pod opieką lekarzy.

Dzięki sprawnej akcji, mężczyzna wrócił do zdrowia.

Nasz pracownik zawdzięcza im życie, za co pragniemy wyrazić wdzięczność. Państwa postawa jest wzorem godnym do naśladowania. Szczerze życzymy Panu oraz Zespołowi, z którym Pan współpracuje, sukcesów zawodowych, powodzenia w realizacji planów i zamierzeń oraz dobrego zdrowia i wytrwałości w służbie.

1 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!