Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Nalewka z kwiatu czeremchy nagrodzona podczas Trybunałów Nalewkowych

Jeszcze w żadnym konkursie nie pojawiła nalewka z kwiatu czeremchy. IV Trybunały Nalewkowe, są pierwszą branżową imprezą na której napitek został zaprezentowany, i zgodnie z oczekiwaniami – został nagrodzony. Przewodniczący stwierdził, że poziom tegorocznego konkursu był wyrównany.

Najważniejszym elementem sobotniej zabawy były oczywiście oraz pokazy kulinarne. Swoje umiejętności zaprezentowali kucharze piotrkowskich restauracji: Rendez-Vous oraz Kamienica, bloger Max gotuje z Natury. Niestety zamiast pokazu kulinarnego Katarzyna Bosacka wygłosiła wykład na temat zdrowego odżywiania. Wcześniej, wszystkie stoiska odwiedził starosta Piotr Wojtysiak, który wręczył każdemu wystawcy list gratulacyjny.

Pomiędzy występami czekała porcja dobrej muzyki. Wystąpili: DIXIE FRIENDS, Bomba Kaloryczna oraz swingowy set DJ z instrumentami na żywo.

A w niedzielę zapraszamy na V Piotrkowskie Święto Miodu. Tego dnia na Starówce królować będzie miód pod różnymi postaciami. Oprócz tradycyjnego miodowego jarmarku zaplanowano także występy artystyczne lokalnych zespołów ludowych.

Trybunalski Festiwal Smaku zakończy siódma edycja Biesiady Trybunalskiej, która odbędzie się 27 lipca. W jej programie znalazły się m.in. koncerty muzyki biesiadnej i tanecznej w wykonaniu Szulerów i Piotrkowskiej Orkiestry Kameralnej, prezentacje drużyn Piotrcovii i Piotrkowianina oraz największa w regionie potańcówka pod gwiazdami.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jjj
Jjj
21 lipca, 2019 14:41

Czy Piotrków to stan umysłu? Kolejny artykuł o wynikach konkursu, w którym nie podaje się wyników konkursu.

Polecamy

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!