Artykuł partnerskiNadchodzące wydarzenia

Najlepsze wyposażenie strażackie dla jednostek!

Sklep Ogniowy to internetowy sklep strażacki z kompleksowym zaopatrzeniem dla Straży Pożarnej. Znajdziesz tutaj profesjonalne narzędzia, akcesoria, zaopatrzenie dla straży pożarnej, a także wyjątkowe upominki i gadżety strażackie.

Sprzęt strażacki i umundurowanie strażaka – zaufaj najlepszym w branży!

Sklep Ogniowy został stworzony przez zawodowych strażaków i oferuje profesjonalny sprzęt gaśniczy, ratowniczy czy techniczny. Od ponad dekady zarówno Komendy Straży Pożarnej jak i Ochotnicze Straże Pożarne mogą szybko i łatwo wyposażyć się w sprzęt potrzebny do prowadzenia akcji ratowniczych, a także odzież i akcesoria niezbędne do wykonywania swoich zadań. W Ogniowym znajdują się najlepsze hełmy, buty i rękawice strażackie, odzież specjalna oraz aparaty powietrzne. Dostępne wyposażenie strażackie online produkowane jest przez najlepszych producentów rynku pożarniczego i medycznego, posiada wymagane atesty i certyfikaty.

Nowości w sprzęcie strażackim!

Sklep Ogniowy jest jedynym w Polsce przedstawicielem:

Fotokite Sigma to szwajcarskiej produkcji dron ratowniczy. Stworzony został z myślą o strażakach i ratownikach, aby już po 10 sekundach od wystartowania, pokazać wszelkie informacje o sytuacji z lotu ptaka. Dron ratowniczy daje poprawę świadomości sytuacyjnej i przyśpiesza proces reagowania po określeniu ryzyka. Pełen obraz sytuacji przesyłany jest na tablety ratowników. System wyposażony został w kamerę termowizyjną FLIR i spełnia standardy IP55. Może pracować nieprzerwanie przez kilka dni w trudnych warunkach pogodowych na wysokości 45 m.

Samochodowa płachta gaśnicza Texfire

Pożary aut są bardzo niebezpieczne dla otoczenia. Coraz częściej mamy także do czynienia z pożarami aut elektrycznych. Proces ugaszenia pożaru elektryka jest niezwykle czasochłonny. Samochodowa płachta gaśnicza to najskuteczniejszy sposób izolacji pożaru w miejscu jego wystąpienia, przy równoczesnym zabezpieczeniu otoczenia. Stosując płachtę chronimy obiekty znajdujące się w pobliżu pożaru przed ogniem i trującym dymem. Płachtę gaśniczą mogą użyć zarówno strażacy jak i osoby bez przeszkolenia. Rozkłada się intuicyjnie patrząc na oznaczenia, a jej waga to tylko 28 kg. Wymiary płachty pozwalają na przykrycie typowych samochodów osobowych jak SUV, czy samochodów terenowych 4×4.

Gadżety strażackie oraz wyjątkowy prezent dla strażaka – ciekawe propozycje

Przejście na emeryturę lub awans strażaka zasługuje na wyjątkowe świętowanie. Warto pamiętać, że prezent dla strażaka to nie tylko upominek, ale również wyraz uznania i podziękowania za ich niezwykle ważną służbę. Stylowy pozłacany topór strażacki to idealny wybór! Polecamy także dyplomy strażackie, grawerowane dzwonki na podstawce i figurki św. Floriana. W Sklepie Ogniowym znajdziesz także znakomite alkohole nawiązujące do strażackiej pasji i zawodu. Kolejnym pomysłem na prezent dla strażaka jest elegancki portfel. Portfel to nie tylko praktyczny gadżet, ale również pokazanie strażakowi, że zasłużył na to co wyjątkowe. Jeśli szukasz pamiątki związanej ze służbą strażaków, możesz rozważyć szklany dyplom czy mosiężną figurkę z osobistą dedykacją. W sklepie strażackim online znajdziesz także: skórzane pasy, koszulki strażackie, kubki czy biżuterię strażacką.

Sklep Ogniowy – producent ubrań koszarowych strażackich

Najlepszej jakości strażackie koszarówki jak i odzież ćwiczebna dla MDP powstają z wielką dbałością o każdy szczegół w ogniowej szwalni. Całość produkowana jest w Polsce. Wygodne tkaniny i precyzyjne szycie pozwalają na zakup odzieży strażackiej, która będzie gwarantowała komfort i wytrzymałość. W Sklepie Ogniowym można sprawnie zrealizować dotację dla MDP, w ofercie koszule, koszulki dresy, odzież strażacka nomex, koszarówki, polary oraz czapki. Odzież strażacką można znakować specjalnym haftem strażackim z logo OSP, PSP czy własnej jednostki. Szwalnia oraz hafciarnia, które znajdują się w ramach działalności sklepu pożarniczego, mogą na bieżąco realizować indywidualne i personalizowane zamówienia.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!