Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Na ostatniej prostej w kampanii, Cezary Grabarczyk o drogach

Cezary Grabarczyk, jedynka na liście Koalicji Obywatelskiej w okręgu 10 spotkał się w czwartek z dziennikarzami. Polityk Platformu Obywatelskiej zadeklarował, że jeśli przyszły rząd rozpocznie budowę dróg ekspresowych S12 oraz S74. Przypomniał także, że za czasów rządów PiS, w naszym województwie nie oddano do użytku żadnej drogi ekspresowej ani autostrady.

– Powraca problem infrastruktury. Inwestycje te zdecydowanie wyhamowały. W naszym województwie po 2016 roku nie oddano ani jednego kilometra autostrady czy drogi ekspresowej.Warto przypomnieć ale autostrad i dróg ekspresowych wybudowano w kadencji 2008-2015. 857 kilometrów autostrad i 1194 kilometry dróg ekspresowych. Dodatkowo nie zostawiliśmy pustych szuflad. Zostawiliśmy na etapie przetargów projekty na 900 kilometrów dróg, a w budowie 1174 kilometry dróg – powiedział Cezary Grabarczyk.

Podczas konferencji, Cezary Grabarczyk gwarantował początek budowy drogi S12 i S74. – Wiemy jak się buduje drogi. Doprowadzimy do budowy drogi S12. Wiemy jak jest ona potrzebna dla Piotrkowa, Sulejowa i Opoczna. Mieszkańcy Tomaszowa Mazowieckiego czekają na dobre połączenie ze stolicą województwa, dlatego wybudujemy drogę S74 – zapewnił Grabarczyk.

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!