Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Na Kopernika pod prąd…

Na jednej z facebookowych grup pojawiło się w niedzielę (27.11) zdjęcie kierowcy, który jechał alejami Kopernika pod prąd. Kierowca skody prawdopodobnie na rondzie Sulejowskim zamiast opuścić skrzyżowanie prawidłowym zjazdem, zjechał z ronda pasem wjazdowym.

Zdjęcie pojawiło się na grupie „Jestem z Piotrkowa Trybunalskiego” i błyskawicznie obiegło „piotrkowskie internety”. Natychmiast pod zdjęciem pojawiło się kilkaset reakcji i kilkadziesiąt komentarzy, oto niektóre z nich:

Robert: To może powinien (i jemu podobni) oddać prawo jazdy i nie narażać innych osób na niebezpieczeństwo? Niestety każdego czeka starość, ale takie jest życie. Nic nie jest wieczne.

Iza: Wczoraj też taki dzban jechał w taki sposób na Armii Krajowej.

Kamil: Powinno się piętnować takie zachowania, bo następnym razem wyjedzie tak na autostradę i już nie będzie tak „zabawnie”. Co z tego, że ja będę uważał, skoro taka osoba może mnie zabić?

Iwona: Prawko wygrał w zdrapce, bo inaczej tego nie da się wytłumaczyć.

Damian: Ciekawe jak pojechał na najbliższym skrzyżowaniu?

Pamiętajmy, wjazd pod prąd może kosztować kierowcę 2000 zł i 15 punktów karnych, tak wynika z nowego taryfikatora. Policjanci często kierują też sprawy do sądu, w takim przypadku można otrzymać nawet 30 tys. zł kary.

5 3 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!
%d bloggers like this: