GminyWażne wiadomościWydarzenia

Na budowanej A1 będzie bezpieczniej

Na budowie autostrady A1 w Łódzkiem będzie bezpieczniej. Policjanci, funkcjonariusze ITD oraz przedstawiciele GDDKIA odbyli przejazd techniczny przez wszystkie cztery odcinki realizacyjne budowy A1, o łącznej długości 64 km.

Przedstawiciele Inwestora (GDDKiA) wspólnie z policją oraz Inspekcją Transportu Drogowego dokonali przeglądu i analizowali możliwości usytuowania przy drodze miejsc do kontroli pojazdów: zarówno ciężarowych, jak i osobowych.

Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie na budowanej autostradzie powstanie co najmniej pięć podobnych miejsc, gdzie będą mogli pracować zarówno policjanci, inspektorzy transportu drogowego, jak również przedstawiciele innych służby (skarbowej, czy granicznej).

Jest to szczególnie ważne wobec bardzo niebezpiecznych i nieodpowiedzialnych zachowań kierowców, jakie są odnotowywane po oddaniu do użytkowania pierwszych betonowych odcinków nowych jezdni i zbliżającej się pory jesienno – zimowej, kiedy warunki pogodowe gwałtownie się pogarszają.

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!