GminyPiotrków TrybunalskiWażne wiadomościWola KrzysztoporskaWydarzenia

Na A1 będzie ruch wahadłowy

Na dziś (poniedziałek, 21.12) drogowcy zapowiadają poważne utrudnienia na odc. „B” Piotrków  Trybunalski – Kamieńsk budowanej autostrady A1.

W związku z fatalnym stanem nawierzchni jezdni zachodniej, po której odbywa się ruch w obu kierunkach, wykonawca prac zmuszony jest wykonać niezbędne prace naprawcze gwarantujące bezpieczną eksploatację. – Prace będą prowadzone na 357 kilometrze trasy, w okolicach Siomek, w sąsiedztwie wiaduktu kolejowego w godzinach od 8.00 do 16.00. Ponieważ w tym miejscu jazda w każdym z kierunków odbywa się po jednym pasie, będzie to wymuszało wprowadzenie ruchu wahadłowego. Wykonawca ocenia, że każdorazowe zatrzymania ruchu będą trwały ok. 10 minut. Należy więc spodziewać się powstawania długich zatorów – informuje Maciej Zalewski z łódzkiego oddziału GDDKiA.

Remontowany odcinek można ominąć jadąc tzw. starą trasą, czyli DK91 z Piotrkowa Trybunalskiego do Kamieńska, bądź w przeciwnym kierunku. Warto przed wyjazdem w dalszą trasę rozważyć wybór innej drogi. Apelujemy do kierowców o uwagę, cierpliwość i stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem.

4 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!