reklama
Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

MZK: Rozkład jazdy na 11 listopada

11 listopada, w godzinach przedpołudniowych, ulegną zmianie trasy przejazdów autobusów komunikacji miejskiej. Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem. 

W czwartek 11 listopada, w godzinach 9.30-12.30 będzie zamknięta ulica Słowackiego pomiędzy ulicami Sienkiewicza a Toruńską oraz pl. Kościuszki. Ma to związek z miejskimi obchodami 103. rocznicy odzyskania niepodległości. W związku z powyższym autobusy komunikacji miejskiej będą wówczas kursowały zmienionymi trasami wg następującego schematu:

  • autobusy jadące w kierunku zachodnim miasta pojadą objazdem:
    Al. Kopernika, do Sienkiewicza, następnie Narutowicza, Młynarską, Słowackiego przez przejazd kolejowy, dojadą do ul. P.O.W. i dalszą część trasy bez zmian.
  • autobusy jadące w kierunku wschodnim miasta przejadą:
    ul. P.O.W., Słowackiego następnie skręcą w prawo w ulicę Sienkiewicza dojadą do skrzyżowania z Al. Kopernika i następnie powrócą na swoje stałe trasy.    Wyjątkiem w przedstawionej powyżej tymczasowej organizacji ruchu dla komunikacji miejskiej jest przejazd autobusów linii nr 9, które w kierunku wschodnim od przystanku na ul. P.O.W. pojadą objazdem ul. Słowackiego skręcą w lewo w ul. Dąbrowskiego do ul. Wojska Polskiego i dalej bez zmian. Natomiast autobusy linii nr 9 jadące w kierunku północno – zachodnim miasta (do ulicy Nowowiejskiej) przejadą w sposób ciągły ul. Wojska Polskiego z pominięciem przystanków zlokalizowanych na ulicach: Słowackiego i P.O.W
0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!