MoszczenicaWydarzenia

Motofestyn w Moszczenicy [VIDEO]

Pokazy starych motocykli, pokazy ratownictwa drogowego, konkursy zręczności kierowców – to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych na tegoroczny Motofestyn w Moszczenicy.

W sobotę w Moszczenicy można było podziwiać m.in. Marcina Głowackiego, mistrza świata w stuncie motocyklowym. Głowacki zachwycił widzów niesamowitymi akrobacjami – np. staniem na głowie w tracie jazdy, czy siedzeniem na jadącym motocyklu tyłem do kierunku jazdy. Publiczność w Moszczenicy z zachwytem obserwowała pokaz mistrza, nazywanego „polskim ninja”. Nie zabrakło także pokazów driftu samochodowego. Na scenie zaprezentowały się za to zespoły ludowe z Moszczenicy, dzieciaki z drużyny aikido, a gwiazdą wieczoru był zespół D-bomb.

W niedzielę, o godzinie 13.00, zaplanowano turniejem rugby, o 14.00 na placu przy amfiteatrze zaprezentują się pojazdy zza oceanu. Będą to samochody tuningowane i zabytkowe. O 17.00 na scenie wystąpi Formacja Chatelet, a później koncert piotrkowianki Agaty Michalskiej & The Others. Patronem medialnym wydarzenia jest portal Piotrkowski24.pl

Opublikowany przez Moszczenica Niedziela, 24 czerwca 2018

Tagi

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj dyskusję  
Powiadom o
Sprawdź także
Close
Back to top button
Close
Close