GminyMoszczenicaWażne wiadomościWydarzenia

Motofestyn 2023 w Moszczenicy – BARDZO DUŻO ZDJĘĆ, FILMY

W Moszczenicy trwa 11. edycja Motofestynu. Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z tego wydarzenia.

To największa tego typu impreza w powiecie piotrkowskim. Wczoraj atrakcje związane z motocyklistami, dziś na pierwszym planie cztery kółka.

– Jak zwykle przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji. Są wystawy samochodów zabytkowych oraz motocykli. Jest wesołe miasteczko, stoiska z akcesoriami i gadżetami samochodowymi, food trucki, lody i wata cukrowa ale i mnóstwo konkursów dla publiczności. Za nami sobotnie pokazy niezwykłego motocyklisty Kamila Nikliborca. Na co dzień jego popisy można obejrzeć w dużym parku rozrywki niedaleko Krakowa, ale i w Moszczenicy pokazał się od najlepszej strony. Tradycyjnie mogliśmy liczyć na strażaków z OSP Moszczenica, którzy pokazali, w jaki sposób ratują poszkodowanych z rozbitego samochodu – mówił Michał Ruszkiewicz, organizator Motofestynu.

Także dzisiaj mnóstwo atrakcji, tym razem kierowanych głównie do kierowców samochodów. Będą pokazy tuningowe, konkurs na najgłośniejszy wydech, zmiana kół na czas, konkurs na najlepszego kierowcę i na dojeżdżanie. Na scenie zaprezentują się: Archidea, Zakręty i Mateusz Żerek z zespołem.

Wśród publiczności był także starosta Piotr Wojtysiak. – Moszczenica kolejny raz stała się motoryzacyjną stolicą nie tylko powiatu, ale i całego regionu. Impreza cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Tylko pierwszego dnia przyjechało tu około 600 motocykli i ponad 100 samochodów. Niezwykłe zabytkowa pojazdy amerykańskie, ale i te z drugiej strony żelaznej kurtyny. Moc atrakcji przygotowana przez organizatorów oraz uczestnicy pełni pasji do motoryzacji, dlatego warto tu być – mówił starosta.

Film: Piotr Waśniowski
Film: Piotr Waśniowski

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!