Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Monika Pawłowska-Uszakow rzeczniczką prasową prezydenta Juliusza Wiernickiego

Monika Pawłowska-Uszakow wygrała konkurs na stanowisko Kierownika Biura Prasowego Urzędu Miasta w Piotrkowie. Pawłowska-Uszakow to piotrkowska dziennikarka, która do tej pory związana między innymi z radiem Strefa FM i serwisem epiotrków.

Informacja o ogłoszeniu konkursu pojawiła się w Biuletynie Informacji Publicznej 10 czerwca. W miniony piątek (28.06) ogłoszono wyniki konkursu. W piśmie podpisanym przez prezydenta Juliusza Wiernickiego czytamy, że stanowisko to obejmie Monika Pawłowska-Uszakow. „Kandydatka spełniła wymagania niezbędne i dodatkowe oraz uzyskała wymaganą liczbę punktów w postępowaniu rekrutacyjnym z zastosowanych technik naboru” – głosi komunikat.

W biurze kierowanym przez Monikę Pawłowską-Uszakow, zobaczymy między innymi Jolantę Kopeć, dotychczasową kierowniczkę Biura Partnerstwa i Funduszy. – Jutro zaczynam nowy rozdział w moim zawodowym życiu. Po 21 latach pracy na tym samym stanowisku, wypływam na nowy ląd. Wdzięczna za wszystko co było, gotowa na nowe wyzwania, świadoma celu i wartości, które chcę realizować. W doskonałym towarzystwie, bo do ludzi to od zawsze mam szczęście. Z poczuciem wielkiego sensu tego, co przede mną. Wdzięczna za zaufanie. Marzenia się spełnia. Do zobaczenia w naszym mieście – napisała w mediach społecznościowych.

2.6 5 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kaktusfan
kaktusfan
1 lipca, 2024 15:18

Atrakcyjna babeczka, ktora się nie starzeje i ma bardzo medialnym głos (identyczny jak u Ewy Zarzyckiej, która w latach 90. i 00. była redaktorką w TVP3 Łódź i miała programy kulinarne, tj. Małe conieco i Regionalne smaki)… 🤓😁

Małgorzata
Małgorzata
1 lipca, 2024 19:40

Gratulacje!

PAP
PAP
2 lipca, 2024 12:41

Gratulacje dla byłej szefowej za sprawne urządzanie biura 🙂

Last edited 21 dni temu by PAP
kaktusfan
kaktusfan
12 lipca, 2024 18:05

*medialny.

Polecamy

Back to top button
4
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!