GminyRozprzaWażne wiadomościWydarzenia

Modernizacja cmentarza w Milejowie nagrodzona!

Modernizacja cmentarza wojennego w Milejowie w gminie Rozprza, została zauważona w 27. edycji konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”. Wybór najlepszych odbył się pod patronatem Głównego Inspektora Nadzoru Budowalnego. Uroczysta gala odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie.

– Gmina Rozprza znalazła się w gronie finalistów i otrzymała nagroda za rewitalizację Cmentarza Wojennego żołnierzy polskich z II wojny światowej w Milejowie. W imieniu władz gminy dziękujemy wykonawcy, projektantowi, mieszkańcom Milejowa oraz pracownikom Urzędu Miasta i Gminy za zaangażowanie przy inwestycji – czytamy w mediach społecznościowych urzędu.

Projekt rewitalizacji przygotowała Pracownia Architektoniczna 3F Łukasz Wilczyński z Piotrkowa Trybunalskiego.

Ogólnopolski Konkurs Budowlany dla inwestorów, wykonawców i projektantów ma już długą, ponad dwudziestopięcioletnią tradycję. Co roku do biura organizacyjnego spływają zgłoszenia od ambitnych, pełnych zapału ludzi, którzy chcą zmieniać na lepsze otaczającą ich rzeczywistość. O udział w rywalizacji ubiegają się nie tylko osoby fizyczne, ale też powiaty, urzędy miasta, instytucje i deweloperzy.

Celem działań jest promocja oraz wyłonienie każdego roku najlepszych, wyróżniających się szczególnymi walorami przedsięwzięć budowlanych.

5 2 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!