Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Mieszkaniec powiatu piotrkowskiego wygrał blisko 200 milionów złotych!

Dzisiaj biuro prasowe Totalizatora Sportowego poinformowało o rekordowej wygranej w losowaniu Eurojackpot. Ta niezwykła informacja dotarła już do graczy w Polsce i Europie – we wczorajszym losowaniu Eurojackpot, w którym stawką było 390 000 000zł (90 000 000 euro), padły dwie główne wygrane, w tym jedna w Polsce, a konkretnie w powiecie piotrkowskim!

Jej wartość to astronomiczne 193 396 500,00 zł (45 000 000 euro)! Nigdy wcześniej w historii naszego kraju wygrane nawet nie zbliżyły się do tej kwoty. Poprzedni rekord to 36 726 210,20 zł w Lotto trafione w 2017 roku w Skrzyszowie.

Dołączenie Polski do grona 17 państw, w których dostępny jest Eurojackpot, stało się możliwe dzięki zmianom w ustawie o grach hazardowych. Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, uruchomił sprzedaż Eurojackpot w rekordowo krótkim czasie sześciu miesięcy od wejścia w życie nowelizacji ustawy.

Trudno wyobrazić sobie radość posiadacza szczęśliwego kuponu, ale zapewne już do niego dotarło, że jest jedynym graczem w Polsce, który dosłownie wygrał górę pieniędzy. Szanse, że trafi główną wygraną wynosiły jak 1 : 95 344 200. Oto liczby, dzięki którym nasz gracz stał się posiadaczem najwyższej polskiej wygranej: 5, 7, 15, 19, 29 oraz 3 i 8.

Jak informuje TS, informacja o tym, gdzie dokładnie padła wygrana, zostanie podana do publicznej wiadomości, dopiero wtedy, kiedy szczęśliwiec odbierze swoją wygraną.

Tagi

Powiązane artykuły

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Komentarzy artkułu
1 Odpowiedzi
0 Obserwują
 
Robi furorę!
Gorący komentarz!
1 Osób komentujących
Zawada JanGeloxJagoda Ostatnio skomentowali
  Subskrybuj dyskusję  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jagoda
Gość
Jagoda

Aby mu przyniosły szczęście 🙂

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Gościu pakuj walizki ,rodzinę i uciekaj z tego kraju. Chyba że chcesz stracić więcej niż masz.

Gelox
Gość
Gelox

Swieta prawda niestety

Zawada Jan
Gość
Zawada Jan

Jak gość nie zwariował, z tego powdu, to niech najpierw opracuje plan pt.jak bezpiecznie wyjechac na zawsze z tego kraju z kasa na koncie i nigdy nie wracać, bo inaczej zginie on i jego rodzina z rak mafii, bandytów , każdego kto jest pazerny i nie ma skrupułow, nawet w banku, lottto, gdziekolwiek byle zagarnąć taką fure kasy. Tutaj nawet matce przy takiej wygranej można nie wierzyc, bo “rodzina i krewni” mu sie juz powiekszyła do rozmiarów stadionu narodowego. w czy wogóle kotkolwiek w Polsce zdaje sobie sprawe co to znaczy prawie 200 baniek w gotówce ? Zyjąc nawet ponad… Czytaj więcej »

Back to top button
Close
Close