GminyGrabicaWażne wiadomościWydarzenia

Mieszkańcy gminy Grabica, rehabilitacja także u was!

Kierując się dobrem mieszkańców i rosnącym zapotrzebowaniem na specjalistyczne usługi rehabilitacyjne władze Gminy Grabica dołożyły wszelkich starań by na jej terenie funkcjonował nowoczesny i profesjonalny gabinet.

Dzięki temu wszyscy mieszkańcy Gminy – dzieci i dorośli mają możliwość skorzystania z bezpłatnych zabiegów, oczywiście z zachowaniem szczególnych środków ostrożności w związku z zagrożeniem epidemicznym. Zadanie polegające na zwiększeniu dostępności do świadczeń gwarantowanych w zakresie rehabilitacji leczniczej mieszkańców Gminy jest finansowane z budżetu Gminy Grabica.

Zabiegi rehabilitacyjne w ramach umowy zawartej z Gminą są świadczone przez wykwalifikowanego fizjoterapeutę z firmy AMICUS-MED.

Gabinet rehabilitacyjny zapewnia wysoki poziom usług w komfortowych warunkach. Świadczone usługi nieodpłatne, wymagane jest tylko skierowanie od lekarza rodzinnego lub specjalisty na wykonanie określonego typu zabiegów. Gabinet mieści się w budynku Ośrodka Zdrowia w Grabicy (Grabica 55 II piętro) i jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:00. Szczegółowe informacje i ustalenie terminu przyjęcia można uzyskać, dzwoniąc pod numer telefonu 733 112 171.

Funkcjonowanie tego typu gabinetu jest niezwykle ważne i bardzo pomocne w leczeniu wielu schorzeń, pacjenci z Gminy Grabica nie muszą dojeżdżać do innych miejscowości i czekać w kolejce na zabieg. Zachęcamy zainteresowanych mieszkańców do skorzystania z usług gabinetu.

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!