Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Mieszkańcy alarmują: chodzą po ulicach i obserwują domy

Na kilku piotrkowskich grupach facebookowych znalazła się informacja, że w różnych częściach Piotrkowa, pojawia się dwóch mężczyzn, którzy obserwują domy oraz sprawdzają czy otwarte są furtki, a nawet wchodzą na podwórka. Para była widziana w okolicach Rakowskiej, Bawełnianej oraz Żwirki i Przemysłowej. Mieszkańcy alarmują, że mogą to być włamywacze. Niewykluczone, że mężczyźni obserwują domy także w powiecie piotrkowskim.

Na grupie Spotted Piotrków Trybunalski, pojawił się we wtorek taki wpis:

Uwaga na dwóch mężczyzn którzy kręcą się w okolicach lotniska. Dziś panowie otworzyli sami naszą zamkniętą furtkę i weszli na podwórko. Prawdopodobnie obserwowali od rana nasz dom i czekali aż z mężem odjedziemy, bo zdarzenie to miało miejsce 5 minut po naszym wyjeździe!! Nie spodziewali się, że nasza córka została w domu, która od razu zadzwoniła do nas, że ktoś śrubokrętem grzebie przy furtce. Córka otworzyła okno i próbowała zrobić im zdjęcie, od razu uciekli bez śladu!! Bądźcie ostrożni!

Prawdopodobnie tych samych mężczyzn widziano także w okolicach ulicy Rakowskiej.

Zgłoszenie wpłynęło już do piotrkowskiej policji. – Policjanci otrzymali informację, że w okolicy ulic Rakowskiej i Bawełnianej dwóch nieznanych mężczyzn próbuje wchodzić na podwórka. O tym, że podejrzane osoby które kręcą się po okolicy i obserwują domy, należy informować odpowiednie służby, dzwoniąc pod numer 112 – mówi w rozmowie z nami asp. sztab. Izabela Gajewska z KMP w Piotrkowie.

5 4 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!