KulturaNadchodzące wydarzeniaPiotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Przedświąteczne spotkanie w najbliższą niedzielę

Już w najbliższą niedzielę (17 grudnia), w sercu piotrkowskiej Starówki odbędzie się coroczne „Przedświąteczne spotkanie z mieszkańcami miasta”, czyli popularna wigilia miejska. Czekają atrakcje oraz symboliczny wigilijny poczęstunek.

Przedświąteczny okres to wyjątkowy czas, kiedy możemy się spotkać, pobyć razem oraz wspólnie pośpiewać kolędy i pastorałki. Świetną okazją do tego będzie zbliżająca się „miejska wigilia”, która odbędzie się 17 grudnia. Tego dnia od godziny 10:00 w Rynku Trybunalskim czeka mnóstwo rozrywki, począwszy od bożonarodzeniowego Jarmarku, gdzie będzie można zrobić ostatnie przedświąteczne zakupy, w tym wyjątkowe gwiazdkowe upominki. Świąteczne warsztaty plastyczne i konkursy dla dzieci i dorosłych zapewnią dawkę kreatywnej zabawy.

O godz. 16.00 zaplanowano koncert Miejskiej Orkiestry Dętej, po którym prezydent Krzysztof Chojniak złoży życzenia mieszkańcom naszego miasta. Przewidziano także pokaz fireshow oraz wspólne kolędowanie z piotrkowskimi wokalistami. Niewątpliwą atrakcją będzie karuzela, która stanie na płycie Rynku.  Na przybyłych czekał będzie również symboliczny poczęstunek wigilijny.  Szczegóły na plakacie poniżej.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!