Ważne wiadomościWydarzenia

Miejska choinka rozbłyśnie już w niedzielę

Już w niedzielę rozbłyśnie choinka miejska w Rynku Trybunalskim, a wraz z nią pierwsze świąteczne iluminacje. Tegoroczne dekoracje będą wzbogacone o nowe ozdoby. Rokrocznie w pierwszych dniach grudnia nad piotrkowskimi ulicami i skwerami rozwieszane są bożonarodzeniowe dekoracje wprowadzające nas wszystkich w wyjątkowy okres świąt Bożego Narodzenia.

Tradycyjnie pierwsze ozdoby zawisną na uliczkach Starego Miasta, a w centralnym punkcie Rynku Trybunalskiego stanie największa w mieście choinka. Iluminacje na Starówce będą gotowe na zbliżające się Mikołajki i rozbłysną w niedzielę (6 grudnia) – informuje urząd miasta.

Po udekorowaniu Starówki ustrojone zostaną kolejne ulice i place. Wśród świątecznych ozdób będą m.in. sanie św. Mikołaja, prezent oraz bombka. W tym roku iluminacji będzie więcej, ponieważ miasto zakupiło 50 nowych elementów oświetleniowych oraz kurtyn. – Nie zdradzamy, w którym miejscu zostaną zainstalowane. Niech to będzie niespodzianka dla mieszkańców. Choć Ci bardziej spostrzegawczy nie będą mieli z tym problemu – mówi Karol Szokalski, dyrektor Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta.

Strojenie miasta na Boże Narodzenie ma zakończyć się do 18 grudnia.

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!