Wydarzenia

Michał Bąkiewicz wspomaga WOŚP

Jeden z najwybitniejszych piotrkowskich sportowców Michał Bąkiewicz, trener siatkarski, a wcześniej siatkarz między innymi Skry Bełchatów, srebrny medalista mistrzostw świata w Japonii w 2006 oraz mistrz Europy z Turcji z 2009 i olimpijczyk z Aten w 2004 roku, przekazał na licytacje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy swoją koszulkę reprezentacji Polski. Sportowiec podpisał także piłki do siatkówki. Przedmioty będą zlicytowane podczas niedzielnego finału WOŚP.

– Dziś miałem ogromną przyjemność spotkać się z wybitnym polskim sportowcem Michałem Bąkiewieczem. Michał przekazał nam przedmioty, które zostaną przekazane na licytacje WOŚP. Tylko w ubiegłym roku nasze Powiatowe Centrum Matki i Dziecka otrzymało ze zbiórki Orkiestry sprzęt za ponad 80 tys. Z całego serca zachęcam, aby wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i zapraszam na licytację w Piotrkowie i Moszczenicy – powiedział Piotr Wojtysiak, starosta piotrkowski.

– Bardzo się cieszę, że wspólnie pomagać będziemy chorym dzieciom. Przekazałem dziś między innymi swoją koszulkę treningową oraz podpisałem kilka piłek – poinformował Michał Bąkiewicz.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!