Mecz charytatywny dla dzieci z Domu Dziecka

Views: 303

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców piłki ręcznej na jedyny taki mecz w historii piotrkowskiego szczypiorniaka ! W ramach pomocy dla naszych małych przyjaciół z Domu Dziecka w Piotrkowie, zmierzymy się w meczu pokazowym z naszymi kolegami z PIOTRKOWIANIN Piotrków Trybunalski.

W przerwie meczu odbędą się konkursy z nagrodami, a po spotkaniu nastąpi uroczyste pożegnanie zawodniczek i zawodników kończących swoją sportową przygodę w naszych klubach. WSTĘP NA MECZ JEST WOLNY ! napisały na swoim profilu na Facebooku MKS Piotrcovia.

Mecz charytatywny PIOTRCOVIA vs PIOTRKOWIANIN

Zostały 2️⃣ dni ❗️Już w środę o 18:00 🤾‍♀️🤾‍♂️ MECZ Charytatywny Dla Domu Dziecka – Piotrcovia vs Piotrkowianin na który serdecznie zapraszamy wspólnie z PIOTRKOWIANIN Piotrków Trybunalski Handball Polska WP SportoweFakty handballnews.pl Handball.pl Piotrków Trybunalski – 800 lat w centrum Polski Mks Piotrcovia Profil Kibica „Fani piotrkowskiego handballu” ePiotrkow Radio Piotrków Piotrków Trybunalski NaszeMiasto.pl Piotrkowski24.pl Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim FEEL+ Sportswear Green Fit StepOne Fitness Piotrków SportMarketing.pl Fabryka Handballu Piotrków Trybunalski PGNiG Superliga

Opublikowany przez MKS Piotrcovia Niedziela, 19 maja 2019
Komentarzy: 0

Twój adres nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone gwiazdką *