Piłka ręcznaPiotrków TrybunalskiSportWydarzenia

Mecz charytatywny dla dzieci z Domu Dziecka

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców piłki ręcznej na jedyny taki mecz w historii piotrkowskiego szczypiorniaka ! W ramach pomocy dla naszych małych przyjaciół z Domu Dziecka w Piotrkowie, zmierzymy się w meczu pokazowym z naszymi kolegami z PIOTRKOWIANIN Piotrków Trybunalski.

W przerwie meczu odbędą się konkursy z nagrodami, a po spotkaniu nastąpi uroczyste pożegnanie zawodniczek i zawodników kończących swoją sportową przygodę w naszych klubach. WSTĘP NA MECZ JEST WOLNY ! napisały na swoim profilu na Facebooku MKS Piotrcovia.

Mecz charytatywny PIOTRCOVIA vs PIOTRKOWIANIN

Zostały 2️⃣ dni ❗️Już w środę o 18:00 🤾‍♀️🤾‍♂️ MECZ Charytatywny Dla Domu Dziecka – Piotrcovia vs Piotrkowianin na który serdecznie zapraszamy wspólnie z PIOTRKOWIANIN Piotrków Trybunalski Handball Polska WP SportoweFakty handballnews.pl Handball.pl Piotrków Trybunalski – 800 lat w centrum Polski Mks Piotrcovia Profil Kibica „Fani piotrkowskiego handballu” ePiotrkow Radio Piotrków Piotrków Trybunalski NaszeMiasto.pl Piotrkowski24.pl Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim FEEL+ Sportswear Green Fit StepOne Fitness Piotrków SportMarketing.pl Fabryka Handballu Piotrków Trybunalski PGNiG Superliga

Opublikowany przez MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski Niedziela, 19 maja 2019
Tagi

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close