Foto: Komitet Noblowski

MBP: Książki Olgi Tokarczuk zarezerwowane w 30 minut

Views: 244

“Informujemy, że wszystkie egzemplarze książek Noblistki zostały w 30 min. zarezerwowane. Poczyniliśmy starania o zakup kolejnych.” czytamy w komunikacie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piotrkowie.

– Mogę potwierdzić że wszystkie książki Olgi Tokarczuk są wypożyczone albo zarezerwowane – mówi w rozmowie z nami Renata Wojtczak, dyrektor Miejskiej Biblioteki. – Te najbardziej poczytne tytuły chcieliśmy dokupić, ale niestety nie ma ich już nawet w hurtowniach – dodaje szefowa MBP.

Próżno powieści Noblistki szukać w największej piotrkowskiej księgarni. Empik wznowi sprzedaż prawdopodobnie dopiero na koniec października.

Anglojęzyczny wywiad telefoniczny z Olgą Tokarczuk po ogłoszeniu Nagrody Nobla w dziedzinie literatury w dniu 10 października 2019 r. Olga Tokarczuk mówi o znaczeniu tej nagrody jako symbolu nadziei dla tych, którzy martwią się „kryzysem w demokracji”, który widzi w obliczu Europy Środkowej.

Olga Tokarczuk laureatką nagrody Nobla w dziedzinie literatury za 2018 rok !!!!! Informujemy, że wszystkie egzemplarze książek Noblistki zostały w 30 min. zarezerwowane. Poczyniliśmy starania o zakup kolejnych.

Opublikowany przez Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie Trybunalskim Czwartek, 10 października 2019
Komentarzy: 0

Twój adres nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone gwiazdką *