SportSulejówTenis

Marlena Domaradzka królową kortu!

Królową kortu rozgrywanych w Pabianicach Mistrzostw Województwa Łódzkiego w tenisie ziemnym w kategorii do lat 12, została mieszkanka Sulejowa Magdalena Domaradzka.

Marlena, to uczennica SP1 w Sulejowie. Podczas pabianickich zawodów reprezentowała TUKS Kozica Piotrków Trybunalski. Zwycięstwo w zawodach to życiowy sukces młodej zawodniczki, bowiem występując w parze deblowej z Zuzanną Lesman z PKT Pabianice, zdobyła złoty medal!

Po eliminacjach, w turnieju singlowym grupa mistrzowska liczyła 3 osoby. Marlena pokonała swoją partnerkę w stosunku 6:2, 6:2 (obecną wicemistrzynię kraju!!!). Sulejowianka wygrała także z Martą Dudek z Bełchatowa. Po skandalicznego zachowania jej trenera (oraz ojca) Dudek zeszła z kortu po rozegraniu kilku gemów, oddając zwycięstwo naszej zawodniczce.