Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Marihuana w słoiku z serduszkiem

Dzięki czujności piotrkowskich wywiadowców kolejne narkotyki nie trafią na rynek. Wobec 22-latka na wniosek prokuratora sąd zastosował 3-miesięczny areszt. Mężczyzna za posiadanie znacznych ilości środków odurzających i udostępnianie ich innej osobie odpowie przed sądem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

– W miniony piątek piotrkowscy policjanci zatrzymali pojazd do kontroli. Zachowanie kierowcy wzbudziło ich czujność. Mężczyzna był nerwowy, próbował wychodzić z pojazdu i chował jakieś przedmioty do kieszeni. Jak się okazało, posiadał on przy sobie torebki foliowe z suszem roślinnym oraz białym proszkiem. W pojeździe mundurowi znaleźli również dwa młynki do rozdrabniania suszu – informuje asp. Izabela Gajewska z KMP w Piotrkowie Trybunalskim.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. – W trakcie przeszukania mieszkania 22-latka funkcjonariusze odnaleźli dwa, szczelnie zamykane słoiki, w których mężczyzna chował susz roślinny. Zabezpieczone również zostały pieniądze w banknotach oraz bilonie, puste torebki foliowe, 3 wagi elektroniczne oraz szklane rurki. Łącznie policjanci odnaleźli ponad 42 gramy marihuany oraz prawie 33 gramy metamfetaminy. Okazało się też, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem, za co został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych – dodaje rzeczniczka policji.

Za posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz udostępnianie środków odurzających innej osobie 22-latek usłyszał już zarzuty. Na wniosek prokuratora sąd wobec mężczyzny zastosował 3-miesięczny areszt. Teraz odpowie przed sądem. Za popełnione czyny grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

2 4 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!