Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Mały bohater

Źródło: UM Piotrków Trybunalski

Mateusz Stefańczyk, uczeń czwartej klasy ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Piotrkowie Trybunalskim uratował swoją mamę siebie i siostrę przed wypadkiem drogowym.

Podczas porannej podróży z domu do szkoły prowadząca samochód mama Mateusza zasłabła. Chłopiec widząc co się dzieje od raz zareagował. Zdołał zatrzymać samochód przy poboczu ratując przed wypadkiem mamę, siebie i jadącą z nimi młodszą siostrę. Następnie chłopiec wezwał pomoc i zawiadomił najbliższych.

Za odwagę i wzorowe zachowanie w trakcie sytuacji kryzysowej podziękował chłopcu prezydent Krzysztof Chojniak. Samorządowiec wręczył małemu bohaterowi i jego młodszej siostrze drobne upominki.

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Romeo
Romeo
20 grudnia, 2018 06:09

Brawa dla odważnego chłopczyka i jego szybką reakcję 🙂 aczkolwiek nie dla jego matki bo jest nieodpowiedzialna !!! Ta kobieta jest mi dobrze znana to rodzina z Podklasztorza i jego matka cierpi od wielu lat na padaczkę a mimo to jeździ idiotka z dziećmi samochodem i ryzykuje ich życie. Tu był znowu atak i ją puściło, mąż dobrze wiedział co przekazać synowi by nie wyszła na jaw prawda przy policjii a wyszło zasłabnięcie. I to już nie pierwszy raz. Dzieciaki do tej pory boją się z nią jeździć autem.

Polecamy

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!