GminySulejówWażne wiadomościWydarzenia

Łosie z Zalewu Sulejowskiego robią furorę w sieci – AKTUALIZACJA

Ogromne poruszenie w sieci wywołało nagranie zarejestrowane 13 kwietnia nad Zalewem Sulejowskim. Pan Tomasz Toma, płynąc łódką natknął się na niezwykły widok – cztery łosie pływające w wodzie. Zaskoczony tym niesamowitym zdarzeniem, postanowił uwiecznić je na filmie i opublikować w serwisie Facebook. „Coś niesamowitego” zachwyca się autor nagrania.

Film szybko zdobył popularność, wzbudzając ogromne zainteresowanie internautów. Nagranie doczekało się wielu komentarzy. Reakcje internautów są różnorodne i szalenie kreatywne. “Ja myślałam, że to skutery” – brzmi jedna z reakcji. „Wooow ale cudo naprawdę ogromne szczęście zobaczyć takie zjawisko” – zachwyca się jedna z internautek.

„Jak szóstka w Lotto, niesamowity widok, wow” – pisze kolejny internauta, wyrażając zachwyt nad rzadko spotykanym zjawiskiem. Inny komentujący dodaje ironicznie, że można by to nazwać „oddziałem specjalnym komando łosi”, podkreślając w ten sposób wyjątkowość i komiczność sytuacji.

Niezwykłe nagranie pokazuje, jak zdumiewająca potrafi być natura, a także przypomina, że czasami możemy być świadkami niesamowitych momentów w naszym życiu, które będą z nami na zawsze. W obliczu szybkiego tempa życia, takie chwile stanowią wspaniały sposób na zatrzymanie się i podziwianie piękna otaczającego nas świata.

4.4 5 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!