Wola KrzysztoporskaWydarzenia

Lekarze stwierdzili zgon 17-latka z Woli Krzysztoporskiej

Po ponad tygodniu od wypadku, lekarze z Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, stwierdzili zgon 17-latka, którego w niedzielę 13 stycznia nad ranem potrącił samochód w Woli Krzysztoporskiej. Informacje potwierdził Adam Czerwiński, rzecznik ICZMP

17-letni Wiktor przez ponad tydzień był nieprzytomny. Lekarze jego stan określali jako krytyczny. Dziś (22.01) lekarze stwierdzili zgon i został on odłączony od aparatury sztucznie podtrzymującej funkcje życiowe.

Przypomnimy, do potrącenia 17- i 32-latka doszło w niedzielę (13.01) około 5 nad ranem w okolicy Gminnego Ośrodka Kultury w Woli Krzysztoporskiej. Mężczyźni wracali do domu z dyskoteki. Szli prawidłową, lewą stroną jezdni. Po wypadku, stan młodszego z nich lekarze określali jako krytyczny. Sprawca wypadku uciekł. Kilka dni po tym zdarzeniu, piotrkowscy policjanci zatrzymali 26-letniego mężczyznę który usłyszał prokuratorskie zarzuty spowodowania wypadku i ucieczki z miejsca zdarzenia. Usłyszał także zarzut prowadzenia pojazdu mechanicznego po pijanemu. Sąd zdecydował wówczas i 3-miesięcznym areszcie 26-latka. Teraz prokuratura rozważa zmianę kwalifikacji czynu.

26-letni sprawca wypadku podczas aresztowania przez policję

Na temat tego wypadku pisaliśmy TUTAJ.

Tagi

Powiązane artykuły

12 komentarzy

 1. Młody wolus z prota wracał. Pewnie był nawalony. Dno w tej woli, same dzieci na dyskotece. Kierowca wyjdzie po 3 latach znając nasze prawo.

  1. Przemyśl kilka razy to co napiszesz. Nie było ciebie tam, nie masz pojęcia co się stało, czemu i czy chłopak był pijany. Mógł on się nawet czołgać po drodze i czy to jest powód żeby go potrącić? Czyli twoim zdaniem kierowca który był pod wpływem i kompletnie nic nie pamięta dobrze zrobił? I to nie jest jego wina tylko chłopaka który szedł poboczem po właściwej stronie? Ciekawe czy byś tak napisał jakby taka tragedia stała się w twojej rodzinie. Dziękuje. Pozdrawiam 🙃

  2. Nie ważne czy młody czy stary…ty jak byłes w jego wieku nie chodziłeś na dyskoteki? Całe życie było przed nim. I nie rozumiem ludzi którzy pija i wsiadaja za kółko. Mam nadzieje ze te 3 lata sąd pomnozy razy 5. wspólczuje rodzinie zmarłego i skazanego

   1. Jeżeli prowadził pod wpływem alkoholu a nie zatrzymali go wtedy nie mogą mu postawić zarzutu prowadzenia pod wpływem. Chyba że był na prochach, to badanie krwi pokaże. Także piszmy prawdę i fakty, a nie bezmyślne teksty. Czyli w skrócie kondolencje dla rodziny, a dla sprawcy sprawiedliwy wyrok, gdyż wsadzenie go na 25 lat będzie według zarzutów absurdem.

    1. Powinien zostać mu postawiony zarzut zabójstwa (potrącił, nie udzielił pomocy, zbiegł z miejsca zdarzenia) i prokurator powinien wnioskować o dożywocie.
     ALE znając nasze polskie prawo dostanie max 10 lat, więc gdzie tu jakaś sprawiedliwość ?

  3. TAKA PRAWDA Ciekawe czy Ty Jesteś pelnoletni/a po tym co piszesz to raczej nie.. powiec a gdyby to spotkało kogoś z twojej rodziny też byś pisał/a,że nawalony sądzę że nie!!! Taki/a swiety/a jesteś ? Nigdy nie chidziles/as na imprezy ? Chłopak miał cale Zycie przed sobą a jakiś Debil wsiadł po pijaku za kierownicę i mu to Zycie odebrał niech zgnije w wiezieniu ….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close