Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Kto zostanie laureatem tegorocznej Złotej Wieży Trybunalskiej? TPPT czeka na kandydatury

Już 47. raz wręczona zostanie Złota Wieża Trybunalska. Organizatorzy plebiscytu czyli Towarzystwo Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego na zgłoszenia kandydatów oczekuje jak zawsze do 31 maja.

– To honorowe wyróżnienie odbierze ten spośród mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego, który uzyskał uznanie za dokonania w dziedzinie edukacji, działalności kulturalnej, społecznej i promowaniu naszego miasta. Złota Wieża Trybunalska zostanie przyznana przez Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego przy udziale przedstawiciela Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim i dotychczasowych laureatów – tworzących wspólnie Kapitułę Złotej Wieży Trybunalskiej – zaznacza Waldemar Domarańczyk, prezes Towarzystwa.

Zgłoszenia kandydatów wraz z charakterystyką działalności i uwzględnieniem osiągnięć w życiu społecznym i w promowaniu naszego miasta mogą zgłaszać zarówno osoby fizyczne, a więc mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego, jak i osoby prawne, w tym przede wszystkim organizacje, stowarzyszenia społeczne i związki twórcze działające w Piotrkowie Trybunalskim.

Zgłoszenia prosimy kierować do Sekretariatu Towarzystwa w terminie do 31 maja 2021r. na adres:

Towarzystwo Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego
97-300 Piotrków Trybunalski
ul. Rycerska 6

Zgłoszenia można przesyłać również drogą elektroniczną na adres: [email protected] lub wrzucając je do skrzynki pocztowej pod adresem Towarzystwa.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!